Yardım UMT Dongle ile EDL Mod'da Rom Yükleme

Yazdır

homefobi

Yeni üye
Kayıtlı üye
3 Eyl 2019
5
1
3
23
Merhaba arkadaşlar umt den redmi note 8 e rom yüklemek istiyorum rawprogram seçicem ama hangisini seçeceğimi bilmiyorum rawprogram0 rawprogram1 rawprogram2 böyle gidiyor hangisini seçicem bilmiyorum yardımınız için şimdiden teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: mahmut01

homefobi

Yeni üye
Kayıtlı üye
3 Eyl 2019
5
1
3
23
hocam yanıtınız için teşekkürler xiaomi a3 de rawproram0 ı seçtim yükledi ama cihaz açılmadı

gen_com

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
20 Ocak 2018
644
255
63
37
127.0.0.1
multi package sanırım xiaomi için

ek bilgi olarak update.app de huawei için servis yazılımını app ve 2. dosyasını burdan ayrı ayrı unpack yaparsınız emin iseniz ikinci dosyayıda flaşlarsınız.

Aslankim

muaz75
Yasaklı üye
12 Kas 2019
653
322
63
24
istanbul başakşehir
hocam yanıtınız için teşekkürler xiaomi a3 de rawproram0 ı seçtim yükledi ama cihaz açılmadı
cihaz ne durumda açılmadıysa yardımcı olabiliriz
not8 e umt yazmaz diye biliyorum edl modta
ben denedim kaç kere olmadı
umt yüksek modelleri yapmıyor
mi a3 e yazılım ı miflasf tool yada minimal adb ile atılır
minimal adb yi açıp kılasöre çıkarıp aç
içindeki flash all seçeneğini maus ile tutup minimall adb niniçine atın
enter a basın yüklediğini göreceksiniz bitene kadar dokunmayın
cihaz kendini açana kadar

• Beğen
Tepkiler: mahmut01

gen_com

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
20 Ocak 2018
644
255
63
37
127.0.0.1
Aynen söylemeyi unutmuşum umt yazsa bile yetkilendirme hesabı gerekli. her edl kullanmaya 10 kredi satın alman lazım umt programcıları ne yaptığınızdan eminseniz kıredi alın ve kullanın diyorlar isterseniz önce düşük modele multipackage yükleyin yapabiilyormusunuz denemi olursunuz sonra not 8 e yetkili hesapla flaş yazın

Aslankim

muaz75
Yasaklı üye
12 Kas 2019
653
322
63
24
istanbul başakşehir
Aynen söylemeyi unutmuşum umt yazsa bile yetkilendirme hesabı gerekli. her edl kullanmaya 10 kredi satın alman lazım umt programcıları ne yaptığınızdan eminseniz kıredi alın ve kullanın diyorlar isterseniz önce düşük modele multipackage yükleyin yapabiilyormusunuz denemi olursunuz sonra not 8 e yetkili hesapla flaş yazın
ufi usta ufi daha iyi​