Yardım USB Aygıtı Tanımadı

• Konbuyu başlatan jangsm
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 7
  • Görüntüleme 3K

jangsm

Üye
Kayıtlı üye
30 May 2018
35
3
8
34
sorunum biraz farklı olabilir ama arkadaşlar bilgisayarımda 1205t bağladığımda usb aygıtı tanımadı uyarısı alıyorum.

ilk akla gelen driver yüklenmesi gerekli olduğu ama internette bulduğum bütün driverları yükledim fakat sıkıntı olmadan işlem yapabildiğim tek telefon 1207y modeli onun dışındaki tuşlu bütün tuşlu samsung modellerinde usb aygıtı tanımadı hatası alıyorum bu sorunu nasıl çözebilirim ustalarım bana yardımcı olurmusunuz.

Denediğim yöntemler.
driverler yüklendi
farklı usb kablolar denendi
farklı bilgisayarlarda denendi. Sonuç değişen bir şey olmadı…

Örneğin
1205t Modeli repair yapacam ,
bataryayı çıkarıyorum uart kablosunu iki ucunuda kutuya bağlıyorum. samsung tool pro dan (33.8 sürümünü kullanıyorum)
repair bölümünde iki tane com portu açık bunlardan birincisi com 3 usb serial port seçiyorum repair tuşuna basıyorum Port open fail COM3 hatasını alıyorum.
Diğer bir port olan Com 1 İletişim bağlantı noktası'nı seçiyorum Connect phone and press power button uyarısı gelince bataryayı takıyorum sonuç usb aygıtı tanımadı hatası alıyorum.

Uğraşıyorum uğraşıyorum bu sorunu çözemedim arkadaşlar ustalar bana bir yardımcı olun yoksa kafayı yiyecem...

islammusluman05

Aktif üye
Kayıtlı üye
18 Tem 2017
173
53
28
37
İSTANBUL
bazen sürücü imzası yüzünden yapabilir istersen birde pc nin sürücü imza dvre dışı bırak pc tekrar başlat öyle dene
başlat-ayarlar-güncelleştirme ve güvenlik-kurtarmar gir orda sada gelişmiş secenekleri altında bilgisayarı yeniden başlat diyor
çıkan ekrnda sorun gider gelişmiş secenekler en son olarak başlangıç ayarları diyorsun pc yeniden bşlat çıkan ekranda
klavyeden 7 bas pc yenden açılacak birde öyle dene

jangsm

Üye
Kayıtlı üye
30 May 2018
35
3
8
34
dediğin şekilde daha önce yapılmıştı kontrol ettim devredışı