Uygulama Geçişinde Diğer Uygulama Kendini Yeniden Başlatıyor

Yazdır

ferdidemir

Yeni üye
Kayıtlı üye
26 Mar 2019
13
0
1
46
redmi note 9 merlin telefonum var. iki yada fazla uygulama açık olduğunda uygulamalar arasında geçişte diğer uygulama kendini kapatıyor tekrar başlatıyor. yaklaşık 20 yıldır telefon kullanırım böyle bir sorunla ilk defa karşılaştım bu telfonda örnek verecek olursam bir bankanın uygulamasını açtım girişte şifre istiyor uygulamayı aşağı alıp şifre ye sms den bakım dediğimde banka uygulaması kapanıyor tekrar yeni şifre almam gerekiyor yada örneğin trend yoldan alış veriş yapcam uygulama 3d şifre isityor aşağı alıp banka uygulamasından gelen kodu girecem hemen kapanıyor tüm uygulamalar böyle banka örnek olsun diye söyledim pil tasarrufu her şeyi kapattım bir türlü düzelmiyor ikinci bir tuşlu telefonla artık şifre için kullanıyorum bir türlü çözüm bulamadım önceden böyle olmuyordu güncelleme yada yeni uygulamalardan mı kaynaklandı bilmiyorum format çözüm olurmu ? yada çözümü bilen varmı ? teşekkür ederim.

ferdidemir

Yeni üye
Kayıtlı üye
26 Mar 2019
13
0
1
46
Arka plan işlem sınırı diye bir bölüm var orda ARKA PLAN İŞLEM YOK-EN COK 1 İŞLEM 2-3-4 İŞLEM diye seçenek var. seçili olan standart sınır onu değiştirdim işlem yok seçtim olmadı sonra 4 işlem gene olmadı sonuç değişmedi. yapıla bilçek birşey varmı başka ?

gen_com

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
20 Ocak 2018
644
255
63
37
127.0.0.1
Arka plan işlem sınırı diye bir bölüm var orda ARKA PLAN İŞLEM YOK-EN COK 1 İŞLEM 2-3-4 İŞLEM diye seçenek var. seçili olan standart sınır onu değiştirdim işlem yok seçtim olmadı sonra 4 işlem gene olmadı sonuç değişmedi. yapıla bilçek birşey varmı başka ?
default sınır yok olacak. olmazsa formatla cünkü google hatalı güncelleme yayınlamıştı.

ferdidemir

Yeni üye
Kayıtlı üye
26 Mar 2019
13
0
1
46
Default sınır yok olarak denedim gene düzelmedi dediğiniz gibi güncelleme kaynaklı peki güncelleme kaldırma ihtimali yok mu ?

gen_com

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
20 Ocak 2018
644
255
63
37
127.0.0.1
Default sınır yok olarak denedim gene düzelmedi dediğiniz gibi güncelleme kaynaklı peki güncelleme kaldırma ihtimali yok mu ?
temizle yap webview uygulaması kaynaklı olduğu söyleniyor. ama çoğunda işe yaramıyor. web arayüz kullanan uygulamalar varsa çözüm olabilir.