Uygulama Optimize Ediliyor Sorunu

Yazdır

hasanfidan1903

Üye
Kayıtlı üye
21 Eki 2017
38
22
8
34
merhaba
vodafone smart 6 5.1.1.cihazımda uygulamalar çalışmamaya başlamıştı mesela instigrama girdiğimde donuyor kapanıyordu telefonu yeniden başlatmak istedim 44 uygulama optimize ediliyor dedi bekledim işlem bitti vodafone logosu geldi tekrar optimize başladı bu kndini sürekli tekrar ediyor çözüm önerisi olanlardan rica ederim

• Beğen
Tepkiler: teknotek66

hasanfidan1903

Üye
Kayıtlı üye
21 Eki 2017
38
22
8
34
Uzun ugraslar sonucu simdi kurulum ekranini gectim telefon acilip 10-15 saniye sonra reset atiyor tekrar cumartesiye kadar tüm alternatif yollari deneyecegim olmazsa telefoncuya gidecegim

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar

braveturks

Çalışkan üye
Yasaklı üye
3 Ocak 2017
1,011
839
113
38
Bu gibi sorunlar genellikle bataryadan kaynaklanıyor. Fakat sizinki farklı bir şekilde yazılımdan kaynaklı çıktı. Ya da yaptığınız yükleme pil tüketimiyle ilgili iyileştirmeleri içeriyor.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: leonidasss

tayfun38

Yeni üye
Kayıtlı üye
20 Eyl 2018
2
0
1
43
Merhaba admin ve site üyesi arkadaşlar benim smart ultra 6 telefonum herşeyi denememe ragmen bir türlü kamera durduruldu hatasını geçemedim yardım lütfen..... kameraya bağlanılamıyor kamera güvenik politikaları nedeniyle devre dışı bırakıldı veya diğer uygulamalar tarafından kullanılıyor yazıyor

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Merhaba admin ve site üyesi arkadaşlar benim smart ultra 6 telefonum herşeyi denememe ragmen bir türlü kamera durduruldu hatasını geçemedim yardım lütfen..... kameraya bağlanılamıyor kamera güvenik politikaları nedeniyle devre dışı bırakıldı veya diğer uygulamalar tarafından kullanılıyor yazıyor

İzinlerle ilgili bir sorun yaşıyor olabilirsiniz.
İzinleri kontrol etmeniz faydalı olabilir.