Vestel V Tab 1041 Tablet Dokunmatik Sorunu

Meta başlık: Vestel V Tab 1041 Tablet Dokunmatik Sorunu

Meta açıklama: Vestel V Tab 1041 Tablet Dokunmatik Sorunu

Cihat13

Yeni üye
Kayıtlı üye
14 Ağu 2020
8
2
1
34
Selamün Aleyküm

vestel 1041 tablet için forumdan driver indirdim yükledim ancak dokunmatik kayıyor, kalibre ettim yine olmuyor ve açıp kapatınca yine bozuluyor.

Bu konu hakkında bilgisi olan var mı acaba?

• Beğen
Tepkiler: eskon44

Cihat13

Yeni üye
Kayıtlı üye
14 Ağu 2020
8
2
1
34
Evet okudum. Önceden baska 1041 tablette sorun olmamisti ancak bu yeni aldigimda sorun oldu. Tableti yeniden baslatinca ayarlar gidiyor gibi sanki kalibrasyon yapiyorum sağ kisim calismiyor dogru algilamiyor.

Cihat13

Yeni üye
Kayıtlı üye
14 Ağu 2020
8
2
1
34
windows 10 sanırım 1704 eski sürümünü yükledim ve windows kalibrasyon menüsünde kalibre ettim

• Beğen

FASEN

Yeni üye
Kayıtlı üye
8 Ara 2018
2
4
3
54
Dokunmatiğin sağ tarafı basmıyor ve dokunmatikte bastığınız yer değilde başka bir yer basılı oluyor ise bu dosyayı windows/inf klasörünün içine kopyalayın ve tableti kapatıp açın sorun düzelecektir. Bende düzeldi. Dosyanın adı TouchSetting.gt dir. Gt uzantılı dosyayı site yüklemediği için rar halini yükledim.

Ekli dosyalar

• TouchSetting.rar
    818 bayt · Görüntüleme: 477

FASEN

Yeni üye
Kayıtlı üye
8 Ara 2018
2
4
3
54
Tableti formatladım. Üstte bahsettiğim sorun oluştu ve çözdüm. (diğer vestel 1041 tabletimdeki TouchSetting.gt dosyasını alıp kulandım) Bende şu an ön kamera çalışmıyor ve aygıtlarda camera sensör yazısında ünlemişaret var. Çözüm fikri olan var mı?

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Tableti formatladım. Üstte bahsettiğim sorun oluştu ve çözdüm. (diğer vestel 1041 tabletimdeki TouchSetting.gt dosyasını alıp kulandım) Bende şu an ön kamera çalışmıyor ve aygıtlarda camera sensör yazısında ünlemişaret var. Çözüm fikri olan var mı?

Donanım kimliği ile sürücü araması yaptınız mı?

erkand14553

Yeni üye
Kayıtlı üye
2 Ocak 2021
1
0
1
34
Dokunmatiğin sağ tarafı basmıyor ve dokunmatikte bastığınız yer değilde başka bir yer basılı oluyor ise bu dosyayı windows/inf klasörünün içine kopyalayın ve tableti kapatıp açın sorun düzelecektir. Bende düzeldi. Dosyanın adı TouchSetting.gt dir. Gt uzantılı dosyayı site yüklemediği için rar halini yükledim.
teşekkürler işe yaradı

Yıkılmaz

Yeni üye
Kayıtlı üye
25 May 2022
1
0
1
36

Allah senden razı olsun neredeyse dokunmatik her sorun çıkardığında sistem geri yükleme yapıyordum.

HA46

Yeni üye
Kayıtlı üye
28 Tem 2019
1
0
1
39
çok teşekkür ederim, sorun çözüldü. işiniz gücünüz rast gitsin.

hasmantorsa

Yeni üye
Kayıtlı üye
22 May 2022
3
0
1
21
Hocam bu windows inf dosyası nerede bulunuyor nasıl içine atabilirim

krtsemre

Yeni üye
Kayıtlı üye
21 Ağu 2022
1
0
1
23
allah razı olsun tabletı 2 kere formatladım ılkınde wınowsun kendı sıtesınden ındırdım de format attım hıcbır sorun yoktu fakat kasma donma yasanııyordu ılk format atmama ragmen bende modlu wındows attım sıfır kasma donma ama dokunmatık sorunlu calısıyordu sayende ısı cozduk eyvallah dostum

enator

Yeni üye
Kayıtlı üye
30 Nis 2023
1
1
1
Allah razı olsun programı buraya koyarak düzeldi bı anda dokunmatik. Ben başka yere dokunuyor o başka yere basıyordu şimdi on numara oldu teşekkürler program için eline sağlık

• Beğen

eskon44

Yeni üye
Kayıtlı üye
5 Şub 2020
2
0
1
53

Allah razı olsun, işe yaradı.