İstek Vestel V Tab 1041 Yazılım

Meta başlık: Vestel V Tab 1041 Yazılım

Meta açıklama: Vestel V Tab 1041 Yazılım

Yazdır

dufx54

Yeni üye
Kayıtlı üye
19 Haz 2021
1
0
1
32
Medyayı görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Arkadaşlar sorunu devam edenler için paylaşıyorum bu linkten indireceğiniz iso dosyası ile sürücü yedekleme veya sürücü yüklemeye gerek kalmadan temiz kurulum yapabilirsiniz NTlite programı ile sürücüleri windows içerisine yükledim kurulum esnasında hepsi otomatik yükleniyor üstelik bir kere kurduktan sonra yine windowsun kurtarma ekranından herhangi bir usb diske ihtiyaç duymadan format atabilirsiniz yine sürücüler otomatik yüklenir
Hocam merhaba günceller misin

Byhazard

Yeni üye
Kayıtlı üye
18 Tem 2021
2
0
1
23
Her şeyi denedim ama bir türlü Windows yükleme ekranına geçmiyor ya siyah ekranda kalıyor ya da Kocaeli ekranında .
Önceden giriyordu harddiski sildim şimdi Windows sorun gider kısmınada giremiyorum

omerfd

Yeni üye
Kayıtlı üye
15 Eyl 2017
2
2
3
37
Windows 10 20H2 üzerine kurulu

Vestel VTAB 1041(siyah Vestel)

İmajın Linki

Kurulum

1.Flash Bellek NTFS formatlanmasi gerekmektedir.
2.Verilen Vestel.VTAB.1041.20H2.Omerfaruk.rar dosyasını dışarı çıkarıp flash belleğe olduğu gibi kopyalayın.
3.bilgisayara takılı haldeyken başlatıp F7 tuşuna basın.
4.Gelen ekranda flash belleği secip kurulum ekranında sürecin tamamlanması bekleyin.
5.en son işlem bittikten sonra bir dosyanın kopyalanması için d yada f tuşuna basmanızi. İsteyecek d tuşuna bastıktan sonra kurulum bitecek.
6. İşlem bittikten sonra ilk açılış 5-10 dakika beklemek gerekebilir.

• Beğen
Tepkiler: GEBZELİ

Byhazard

Yeni üye
Kayıtlı üye
18 Tem 2021
2
0
1
23
Sorunum çözüldü sonunda teşekürler rufustan Windows 10 pro 64 NTFS formatında kurulum usbsi oluşturdum security boot disable alttaki custom
Security kısmında b ayar daha var uefi flash ismi seçmem gerekti
Boot ayarlarında
uefi key bot 1
Harddisk bot 2
Uefi key kısmında
boot 1 uefi boot 2 disable f4 sonra Kocaeli sayfası geldiğinde herahangi bi tuşa basıp kuruluma geçiyor

biltek56

Yeni üye
Kayıtlı üye
29 Ocak 2022
12
0
1
Kolay gelsin, bende sürekli Bios şifresi istiyor. Şifreyi bilmiyorum. Ne yapabilirim

ersin42x3

Yeni üye
Kayıtlı üye
25 Eyl 2023
2
0
1

Arkadaşlar sorunu devam edenler için paylaşıyorum bu linkten indireceğiniz iso dosyası ile sürücü yedekleme veya sürücü yüklemeye gerek kalmadan temiz kurulum yapabilirsiniz NTlite programı ile sürücüleri windows içerisine yükledim kurulum esnasında hepsi otomatik yükleniyor üstelik bir kere kurduktan sonra yine windowsun kurtarma ekranından herhangi bir usb diske ihtiyaç duymadan format atabilirsiniz yine sürücüler otomatik yüklenir
Reis lütfen linki yeniyelebilirmisin Farklı farklı denedim ama Tablet kabul etmiyor Belki bunu eder etmesse Kullanamayacagım