Yardım Vestel V Tab 7025 Google Hesap Doğrulama Sorunu

Yazdır

asanoguz

Yeni üye
Kayıtlı üye
9 Ocak 2017
4
0
1
34
Merhaba;

Vestel VTab 7025 te Google Hesap Doğrulama Sorunu yaşamaktayım. Hesap bilgilerim doğru olmasına karşılık sistem tablete giriş yapmama onay vermiyor.

Yardımlarınızı bekliyorum.

Emrah

Yeni üye
Kayıtlı üye
26 Ara 2016
19
3
3
37
Diğer Tarafda Yazılım Linki Verildi Ama Google Doğrulama Hesabı İstiyecektir Rom Yüklesen Bile ... Bilgisayardan Falan Google Hesabına Giriş Yapabiliyorsan Eğer Ordan Bi Şifreni Değiştirip Tekrar Girmeyi Deniyebilirsin..

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Merhaba;

Vestel VTab 7025 te Google Hesap Doğrulama Sorunu yaşamaktayım. Hesap bilgilerim doğru olmasına karşılık sistem tablete giriş yapmama onay vermiyor.

Yardımlarınızı bekliyorum.

Yazılım yükleme işleminden sonraki son durum nedir?
bulunan konuyu incelemeniz faydalı olacaktır.
Paylaştığım bağlantıdaki dosyalarla, sizin cihazınızın yazılımındaki bazı dosyaları değiştirmeniz gerekebilir.

arda gürbüz

Yeni üye
Kayıtlı üye
13 Ocak 2017
1
0
1
32
mrb tablete format attım ama daha önceden cihaza sekronoze edılmış bir hesap istıyor ve kayıtlı hıc bır hesapbı bilmiyoruz ne yapmamız lazım yardımcı olabılır mısınız. tab vestel V TAB 7025

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
mrb tablete format attım ama daha önceden cihaza sekronoze edılmış bir hesap istıyor ve kayıtlı hıc bır hesapbı bilmiyoruz ne yapmamız lazım yardımcı olabılır mısınız. tab vestel V TAB 7025

bulunan konuyu incelemeniz faydalı olacaktır.
Paylaştığım bağlantıdaki dosyalarla, sizin cihazınızın yazılımındaki bazı dosyaları değiştirmeniz gerekebilir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

abuzeyd

Yeni üye
Kayıtlı üye
31 Ara 2016
24
11
3
39
tableti bilgisayara bağla QuickShortcutMaker apkayı tablet at google hesaba kadar gel 3-5 tane harf yaz kopyala yardıma tıkla google açılacak google ye dosya yoneticisi yaz dosya yoneticisinden QuickShortcutMaker kur.

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
tableti bilgisayara bağla QuickShortcutMaker apkayı tablet at google hesaba kadar gel 3-5 tane harf yaz kopyala yardıma tıkla google açılacak google ye dosya yoneticisi yaz dosya yoneticisinden QuickShortcutMaker kur.

Usb Hata Ayıklama açık değilse nasıl yükleme yapacak. Bu şekilde apk yüklenebilseydi, o zaman google accountu neden icat etmişler.

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
Arkadaşım bu tablette denemedim ama, bir şekilde tabletine TWRP recovery yükleyebilirsen Sideload açabilirsin. O zaman ADB Sideload üzerinden, bu apk nın zip versiyonunu yüklersen, bir nebze açma ihtimalin oluşabilir. Sideload için Usb Hata ayıklamasına gerek yoktur. Sanki bu soruyu soracakmışsınız gibi bende cevabını vereyim de.

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar

abuzeyd

Yeni üye
Kayıtlı üye
31 Ara 2016
24
11
3
39
belkide senin dediyin gibidir hiç dikkat etmedim. ama 3 kez aynı şekilde yaptım tableti.

yusuf68

Üye
Kayıtlı üye
14 Ocak 2017
53
21
8
29
elimde vestel 7025 modeli var sıfırladım ilk gmaili istiyor bi türlü geçemedim aynı şekilde başka marka tabletlerde var

cevdetguney

Aktif üye
Kayıtlı üye
11 Ocak 2017
119
45
28
37
file managere gerek yok now kartlarından google bolumune girdiginiz zaman file explorer veya dosya yöneticisi olarak aratın

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
elimde vestel 7025 modeli var sıfırladım ilk gmaili istiyor bi türlü geçemedim aynı şekilde başka marka tabletlerde var

Bu gibi işler için pc bilgisi ve azda olsa yazılım yükleme vesaire anlamanız gerek. Eğer bilmiyorsanız cihaza daha da çok zarar verebilirsiniz. 2 kelime ile sorun çözülmez. Sorununuzu detaylı şekilde anlatın. Resimler ile nerde takıldığınızı yazın. Sonuçta bu tablet sizin elinizde, o Yüzden daha fazla detay ile bizlerin işini kolaylaştırabilirsiniz. Benim açtığım konuya göz atın bir. Vestel genel frp kaldırma diye oradaki yöntemleri bir deneyin.

cevdetguney

Aktif üye
Kayıtlı üye
11 Ocak 2017
119
45
28
37
arkadaşla iletişim kurarak yardımcı olmaya çalıştım fakat sanırım biryerde atladıgı birşey var. dedigin gibi biraz azda olsa yazılım yükleme bilgisi gerekli mantığı anlamak gerek

• Beğen

yusuf68

Üye
Kayıtlı üye
14 Ocak 2017
53
21
8
29
cevdet bey saolsun elinden geleni yaptı yardımcı oldu saolsun yazılım bilgim fazla yok tabletin yazılımını tekrar yükleyerek ve cevdet beyin dediklerini en baştan yapınca sorunum düzeldi teşekkür ederim

Son düzenleme:
  • Beğen