Vestel V Tab Lite II Yardım

marlos2727

Üye
Kayıtlı üye
3 Şub 2018
37
8
8
41
MERHABA ARKADASLAR TAB2LİTE CIHAZIMINDA DESEN KILITI VARDI KILIDI KALDIRMAK ICIN RECOVERY MODA GECIRMEYE CALISTIM OLMADI YAZILIM YUKLEMEYE CALISTIM HOME TUSUNA BASIP USB YI TAKTIGIMDA TEPKI VERMIYOR SARJ SOKETINI DEYISTIM OLMADI KABLOYU DEYISTIM OLMADI HOME TUSUNU DEYISTIM OLMADI DOKUNTAIK ALT UST OLARAK BASIYOR USTE TIKLADIGIMDA ALTTA YAZIYOR MUHTEMELEN BENDEN ONCE YANLIS YAZILIM ATMILAR AMA TABLET SIFIR DAHA BEN SOKTUM ILK NEDEN OLABILIR BILGISI OLAN PAYLASABILIRMI.

teknikk1

Üye
Kayıtlı üye
1 Şub 2017
92
13
8
46
Mrb,pc tabletinizi görüyorsa yeniden rom yüklemelisiniz.

Öncelikle bilgisayarınıza tablete yazılım atma proğramını indirip kurun..
tablet yazılımını bilgisayarınızda bulunsun. linkte 2 tane yazılım var ,hangisi uyarsa:

• Tableti kapatın
  • Geri tuşunu basılı tutup usb kabloyu takın
  • Power tuşuna sürekli basıp basıp bırakın
  • Driver tanıdıktan sonra işlem başlayacaktır

phoneix proğramı ile yazılım yükleme videosu:

Medyayı görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Elektronikci09

Üye
Kayıtlı üye
8 Mar 2017
68
12
8
33
kolay gelsin verdiğin lik ücretli modelin rom u lazım elinde olan arkadaşlar paylaşabilir mi sitede araştırdım v15011245 ait sağlam bir link bulamadım. iyi çalışmalar.

Aydar

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
28 Tem 2019
4,619
11,811
163
Meksika
t.me

Elektronikci09

Üye
Kayıtlı üye
8 Mar 2017
68
12
8
33
Buradaki işlemleri yaptım hocam çalışmayan link var ayrıca verdiği rom da da dokunmatik çalışmıyor.Yani farklı modelin romu.. dedim ya sitede araştırdım elle tutulur bir link bulamadım tek bu var bu da ücretli :)

Aydar

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
28 Tem 2019
4,619
11,811
163
Meksika
t.me
Buradaki işlemleri yaptım hocam çalışmayan link var ayrıca verdiği rom da da dokunmatik çalışmıyor.Yani farklı modelin romu.. dedim ya sitede araştırdım elle tutulur bir link bulamadım tek bu var bu da ücretli :)
Anladım. Sizin tabletiniz Tam olarak modeli nedir?

Elektronikci09

Üye
Kayıtlı üye
8 Mar 2017
68
12
8
33
Konu başlığındaki gibi vestel v tab 7 lite 2 pc:15011245 vpc:20282789 anakart üzerindeki kodu G739H-MAINBOARD--V5.0.0 topwise 2014-06-21 teşekkürler.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Konu başlığındaki gibi vestel v tab 7 lite 2 pc:15011245 vpc:20282789 anakart üzerindeki kodu G739H-MAINBOARD--V5.0.0 topwise 2014-06-21 teşekkürler.

Ana kart değerleri ile arama yaptım ama faydalı bir sonuç elde edemedim.
Yanılmıyorsam Aikun AT723C ve Mikona 7 de aynı ana kartı kullanıyor ama onlarla ilgili aramalarımda da faydalı bir sonuç elde edemedim.
bulunan yazılımı denemiş miydiniz?

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Elektronikci09

Elektronikci09

Üye
Kayıtlı üye
8 Mar 2017
68
12
8
33
Ana kart değerleri ile arama yaptım ama faydalı bir sonuç elde edemedim.
Yanılmıyorsam Aikun AT723C ve Mikona 7 de aynı ana kartı kullanıyor ama onlarla ilgili aramalarımda da faydalı bir sonuç elde edemedim.
bulunan yazılımı denemiş miydiniz?
Denedim dokunmatik ters çalışıyor. rom lardan işime yarayan olur mu acaba ? birebir aynı tarihli yok ama benzer olan olabilir mi?
Veyahut vestelin sitesinden daha indiren varsa paylaşabilir mi?

ayatech

Aktif üye
Kayıtlı üye
30 Nis 2017
125
30
28
44
Size Ait Olan Yazılımı İndirin Eğer yazılımı indiremezseniz haberdar edin elimde olanları upload edicem

Şimdi Tekrardan linki Kontrol Ettim Bazı yazılımlar Hala iniyor Sizin verdiğiniz anakart Koduna Ait yazılımda var bir kaçtane

• Beğen

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Denedim dokunmatik ters çalışıyor. rom lardan işime yarayan olur mu acaba ? birebir aynı tarihli yok ama benzer olan olabilir mi?
Veyahut vestelin sitesinden daha indiren varsa paylaşabilir mi?

Tek tek denemek lazım.
ile mevcut yazılımı düzenleyip cihazınız için uygun hale getirebilirsiniz.
Programı biraz karıştırsanız, hemen çözersiniz.

Görseli görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

• Beğen

Elektronikci09

Üye
Kayıtlı üye
8 Mar 2017
68
12
8
33
ilginiz ve yorumlarınız için teşekkür ederim. Gönderdiğin linkler vestel in download sitesi version uyan yok ama yine modele uygun olan rom ları indirip deniyorum indirmeye başladım. Çözüm olmazsa en son Paradox un dediğini yapıcam dokunmatiği ters çalışan romu editleye bilirsem ne mutlu bana :)Sosyal paylaşım sitesinden (sanıyorum çin kaynaklı) verdiğim model ve tarihe uyumlu bir rom paylaştılar fakat ben tr de indiremiyorum. Kullandığım bilgisayarlarda da Vpn ve dns değiştirme şansım pek olmuyor. ingilenir ve yardımcı olursanız google veya yandexten indirebileceğim bir linke upload edebilir misiniz. Sevgiler saygılar iyi forumlar..

Edit: Paradox Adminim hatırlarsan 1 yıl önce yine baidu için benim pc ye bağlanım müthiş çincenle yardımcı olmuştun :roflmao::roflmao::roflmao:

Elektronikci09

Üye
Kayıtlı üye
8 Mar 2017
68
12
8
33
Vestel v tab 7 lite 2 pc:15011245 vpc:20282789 anakart üzerindeki kodu G739H-MAINBOARD--V5.0.0 topwise 2014-06-21 olan tablete rom ile sonuca ulaştım bilginize teşekkür ederim paylaşımlar için. Vestelin driver sitesine ulaşabilmem muhteşem oldu Teşekkürler.

ayatech

Aktif üye
Kayıtlı üye
30 Nis 2017
125
30
28
44
  • Beğen

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
ilginiz ve yorumlarınız için teşekkür ederim. Gönderdiğin linkler vestel in download sitesi version uyan yok ama yine modele uygun olan rom ları indirip deniyorum indirmeye başladım. Çözüm olmazsa en son Paradox un dediğini yapıcam dokunmatiği ters çalışan romu editleye bilirsem ne mutlu bana :)Sosyal paylaşım sitesinden (sanıyorum çin kaynaklı) verdiğim model ve tarihe uyumlu bir rom paylaştılar fakat ben tr de indiremiyorum. Kullandığım bilgisayarlarda da Vpn ve dns değiştirme şansım pek olmuyor. ingilenir ve yardımcı olursanız google veya yandexten indirebileceğim bir linke upload edebilir misiniz. Sevgiler saygılar iyi forumlar..

Edit: Paradox Adminim hatırlarsan 1 yıl önce yine baidu için benim pc ye bağlanım müthiş çincenle yardımcı olmuştun :roflmao::roflmao::roflmao:

Boşuna dememişler: "Bir lisan bir insan" diye...
:zuhaha:
Neyse ki sorununuzu çözmüşsünüz.
Yoksa size yardımcı olacaktım.

Bu arada, sizde dikkat ettiniz mi:
Yıllardır buradasınız, devamlı yardım alıyorsunuz ama hiç kimseye yardım etmiyorsunuz.
Neden?

Bilgi paylaştıkça çoğalır.

• Beğen

Elektronikci09

Üye
Kayıtlı üye
8 Mar 2017
68
12
8
33
Farkındayım hatta bir ara elimdeki yazılımları paylaşmak için niyetlendim fakat gerek zaman gerek tecrübesizlik sebebiyle forma katkıda bulunamadım. Birazda yaşlandım sanırım :) Ayrıca forumda ki her birey benden yeterince bilgili inş ilerleyen zamanlarda bende katkı sağlayabileceğim bir beceriye erişebilirim :) Amin.

• Beğen
Tepkiler: ayatech

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Farkındayım hatta bir ara elimdeki yazılımları paylaşmak için niyetlendim fakat gerek zaman gerek tecrübesizlik sebebiyle forma katkıda bulunamadım. Birazda yaşlandım sanırım :) Ayrıca forumda ki her birey benden yeterince bilgili inş ilerleyen zamanlarda bende katkı sağlayabileceğim bir beceriye erişebilirim :) Amin.

Kısacası, paylaşımda bulunmamak ve insanlara faydalı olmamak için elimden gelen her şeyi yaparım diyorsunuz.
Bari bunu yaparken bizim aklımızla oynamasanız?
Bu işlerle uğraşıp da, burada paylaşacak bir şeyi olmayan hiç kimse yoktur.
Unutmayınız, bu düzen her zaman böyle gitmez.
Yavaş yavaş göze batmaya başladı iseniz, ilerleyen zamanlarda da göz ardı edilmeye başlamanız kaçınılmazdır.

afo

Yeni üye
Kayıtlı üye
3 Nis 2017
1
0
1
124
Hocam elime bir vestel v7 tab lite 2 geldi google frp de kalmış internette araştırdım ancak hiç anlatılmamış yazılım falan atsak açılırmı? Yazılara basında paylaş yardım webde ara falan çıkmıyor. Talkback girişi yok. usb bellek taktım denedim olmadı. ne yapacağımı şaşırdım.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Hocam elime bir vestel v7 tab lite 2 geldi google frp de kalmış internette araştırdım ancak hiç anlatılmamış yazılım falan atsak açılırmı? Yazılara basında paylaş yardım webde ara falan çıkmıyor. Talkback girişi yok. usb bellek taktım denedim olmadı. ne yapacağımı şaşırdım.

Bu cihaz eski bir cihaz.
Yazılım yükleme işleminden sonra FRP hesabı kalkacaktır.
Hatta Recovery bölümünden cihazı fabrika ayarlarına çekseniz bile olur.