Çözüldü Vestel Venüs 5.0 VSP250G U.A.T ile Yazılım Yükleme

leonidasss

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
4 Mar 2017
1,327
1,004
163
37
Hakkari
Di daha konu sorucam agabey, bak bu resimdeki rom qfil ile yuklenmedi.
Qfil programin log lari burda:
Failed to write C:\Users\Didar\Downloads\Vestel Venus VSP250g Rom0\V1.31\5V_KITKAT_Yeni_Cell_V1.31.1g.7z\5V_KITKAT_Yeni_Cell_V1.31.1g\gpt_backup0.bin to the device
Download Fail:System.Exception: Failed to Upload the emmc images to the phone using Firehose. â QC.QMSLPhone.Phone.QPHONEMS_UploadEmmcImages_FireHose(String rawprogramfile1, String patchfile1, String rawprogramfile2, String patchfile2, String rawprogramfile3, String patchfile3, String rawprogramfile4, String patchfile4, String rawprogramfile5, String patchfile5, String rawprogramfile6, String patchfile6, String rawprogramfile7, String patchfile7, String rawprogramfile8, String patchfile8, String rawprogramfile9, String patchfile9, String rawprogramfile10, String patchfile10, Single& imageSizeInMB, Single& throughput, Int32 NumberOfFiles) â QC.SwDownloadDLL.SwDownload.FireHoseDownloadImage(Boolean bResetPhone, List`1 rawprogramFilesList, List`1 patchFilesList, Single& fImageSizeInMB, Single& fThroughput)
Download Fail:FireHose Fail FireHose Fail
Finish Download
Listedeki zipli dosyaların tamamını aynı klasöre çıkarttıniz mi?

HTC One A9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

akdow01

Yeni üye
Kayıtlı üye
23 May 2018
2
2
3
35
s.a arkadaşlar venüs 5,0 V vsp250g model telefonum garantiye gitti yeni yazılım yüklediler bir hafta sonra telefon bir anda kapandı.açma tuşuna basıyorum vestel yazısı çıkıor başka bir işlem yok. ne yapmam lazım

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
s.a arkadaşlar venüs 5,0 V vsp250g model telefonum garantiye gitti yeni yazılım yüklediler bir hafta sonra telefon bir anda kapandı.açma tuşuna basıyorum vestel yazısı çıkıor başka bir işlem yok. ne yapmam lazım
Batarya sorunu olma ihtimali yüksek. Batarya alıp deneyin.

• Beğen
Tepkiler: akdow01

koobraa

Yeni üye
Kayıtlı üye
7 Tem 2018
1
0
1
38
Eki görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Arkadaşlar programı açtıktan sonra qualcom bölümüne geliyoruz.
Cihazımızın ses arttırma(+) ve ses kısma(-) tuşlarını aynı anda basılı tutup usb kablosu ile pc ye bağlıyoruz.
R scan diyoruz.
Gerekli bölümlere yazılımı gösterip seçiyoruz
flash dedikten sonra işlemin bitmesini bekliyoruz.
teşekkürler elinize sağlık

carloska

Yeni üye
Kayıtlı üye
6 Ağu 2018
15
0
1
38
vsp250s te benzer sorunlar yaşıyorum qfil 1.0.0.2 sürümüyle yazılımı atıyorum ama alttaki android yazısına gelince sürekli yeniden başlıyor.. aynı yazılımı qfil 2.0.0.5 le atarken ilk sayfaki hataya benzer bi hata veriyor.. bu arada recovery moda da giremiyorum..

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
vsp250s te benzer sorunlar yaşıyorum qfil 1.0.0.2 sürümüyle yazılımı atıyorum ama alttaki android yazısına gelince sürekli yeniden başlıyor.. aynı yazılımı qfil 2.0.0.5 le atarken ilk sayfaki hataya benzer bi hata veriyor.. bu arada recovery moda da giremiyorum..

Size önerim cihazınızı teknik servisine göndermenizdir.

murattiy1

Yeni üye
Kayıtlı üye
20 Nis 2019
12
0
1
36
arkadarslar ben denedim ama bir turlu olmuyor yardımcı olabilecek bir arkadas yok mu