Yardım Vestel Venüs 5.0V Telefonum Giriş Ekranında Tutuklup Yapıp Açılmıyor

Yazdır

trkcell

Yeni üye
Kayıtlı üye
31 Ağu 2018
4
1
3
24
Bi Komşum Vestel Venüs 5.0V VSP250G Modelini kullanıyor giriş ekranındaki vestel yazısında takılı kalıyor 2 saniyede bir titreyip yeniden başlar gibi oluyor ama vestel yazısı gitmiyor telefon açılmıyor büyük ihtimalle yazılım çöktü nereden ve nasıl yükleyebilirim yardımcı olursanız sevinirim

trkcell

Yeni üye
Kayıtlı üye
31 Ağu 2018
4
1
3
24
Benimde aynı şekilde dostum bataryadan şüpheleniyorum batarya siparişi verdim onu bekliyorum bakalım

islammusluman05

Aktif üye
Kayıtlı üye
18 Tem 2017
173
53
28
37
İSTANBUL
boyle hir hata banada gelmişti 5.5v batarya gibi gözüküyordu batarya değiştirdik cihaz açılldı ama birgün sonra aynısını yapmaya devam etmiş yazılım denedk yinede açmadı ynı şekilde açılıp açılıp kapanmaya devam etti

trkcell

Yeni üye
Kayıtlı üye
31 Ağu 2018
4
1
3
24
Yazılımı yüklemiştim ben zaten yüklediğim halde yapmaya devam etmişti dün 2-3 dükkan telefoncu dolaştım 50₺ buldum orjinal batarya direk değiştirdiğim gibi açıldı şuan sorun yok gibi duruyor

• Beğen
Tepkiler: islammusluman05

teknikk1

Üye
Kayıtlı üye
1 Şub 2017
92
13
8
46
Mrb arkadaşlar.Vestel venüs 5.0 yani vsp250g telefonum açılmıyor,şarja ya da pc ye takınca titreme ile birlikte vestel yazısı geliyor..Yeni yazılım atayım dedim,download moduna almak için +- ses ve power tuşuna basıyorum titreme ile birlikte vestel yazısı çıkıyor ama download moduna girerken hemen çıkıyor ve pc görmüyor o yüzden yazılım atamıyorum...ama şöyle bi şey var recovery ye girmiyor,fastboot moduna giriyor,resimdeki tüm img dosları flashlıyorum ama işe yaramıyor...sorun ne olabilir acaba...

Ekli dosyalar

• vestel (768 x 1280).jpg
    vestel (768 x 1280).jpg
    248.3 KB · Görüntüleme: 18

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Mrb arkadaşlar.Vestel venüs 5.0 yani vsp250g telefonum açılmıyor,şarja ya da pc ye takınca titreme ile birlikte vestel yazısı geliyor..Yeni yazılım atayım dedim,download moduna almak için +- ses ve power tuşuna basıyorum titreme ile birlikte vestel yazısı çıkıyor ama download moduna girerken hemen çıkıyor ve pc görmüyor o yüzden yazılım atamıyorum...ama şöyle bi şey var recovery ye girmiyor,fastboot moduna giriyor,resimdeki tüm img dosları flashlıyorum ama işe yaramıyor...sorun ne olabilir acaba...

Farklı tuş kombinasyonları denediniz mi?

teknikk1

Üye
Kayıtlı üye
1 Şub 2017
92
13
8
46
Kamera tuşu da var hepsini denedim aynı,değişen bi şey yok...tam download moduna geçecekken reset atıyor.

fastbootta yüklerken bu normal mi..dikkatimi çekti yukardaki yükleme resimde yazıyor...

target reported max download size of 301989888 byte

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Kamera tuşu da var hepsini denedim aynı,değişen bi şey yok...tam download moduna geçecekken reset atıyor.

fastbootta yüklerken bu normal mi..dikkatimi çekti yukardaki yükleme resimde yazıyor...

target reported max download size of 301989888 byte

Cihaz hakkında bir bilgim yok.
Size önerebileceklerim, farklı bir yazılım, USB kablosu, USB portu ve hatta başka bir bilgisayar denemenizdir.
Konu ile ilgili daha fazla bilgisi olan varsa, mutlaka size yardımcı olacaktır.