İstek Vestel Venüs V3 5570 Custom Rom İstek

Yazdır

bilalbakirci44

Yeni üye
Kayıtlı üye
19 Tem 2018
6
0
1
27
Merhabalar Hocalarım, Vestel Venüs V3 5570 Custom Rom Arıyorum Bulmadım Telefondan Anlamıyorum Fakat Custom Rom nasıl atılır çözmüşüm şuanda Lütfen EL Atın Çile Çekiyorum Telefonumdan Şuanda

Master

Aktif üye
Kayıtlı üye
1 Tem 2017
602
161
43
Pek bir şey yok gibi gözüküyor. Birazcık araştırayım.

bilalbakirci44

Yeni üye
Kayıtlı üye
19 Tem 2018
6
0
1
27
@Master Yok Hocam buradan da bir şey çıkmadı halen çözemedim rom bulsam aslında romları denerimde hangi rom uyumluluk yapar bilmiyorum port olayını felan

bilalbakirci44

Yeni üye
Kayıtlı üye
19 Tem 2018
6
0
1
27
@Master Hocam gereksiz bir çok program yüklenmiş halde root atamıyorum telefon yavaşladı bir çok nedenim var dosyalarım her zaman bir yere yedekleniyor fotoğraflar bölümü yok var ama googlenin silmeme dahil izin vermiyor es dosya yönetici mağduruyum günlük whatsapp kayıtları alıyor insanlar durum koyuyor benim telefonuma kayıt ediliyor o durumlar

Master

Aktif üye
Kayıtlı üye
1 Tem 2017
602
161
43
@Master Hocam gereksiz bir çok program yüklenmiş halde root atamıyorum telefon yavaşladı bir çok nedenim var dosyalarım her zaman bir yere yedekleniyor fotoğraflar bölümü yok var ama googlenin silmeme dahil izin vermiyor es dosya yönetici mağduruyum günlük whatsapp kayıtları alıyor insanlar durum koyuyor benim telefonuma kayıt ediliyor o durumlar
Nasıl Root atmayı denediniz?

bilalbakirci44

Yeni üye
Kayıtlı üye
19 Tem 2018
6
0
1
27
Sadece bu sitede var hocam @Master bu sitedeki bilgi ile denedim root attım fakat vestel olan programları sildim 2 dakika sonra yeniden aynı şekilde root kalkmış durumda oluyor

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Sadece bu sitede var hocam @Master bu sitedeki bilgi ile denedim root attım fakat vestel olan programları sildim 2 dakika sonra yeniden aynı şekilde root kalkmış durumda oluyor

Buyurunuz, aşağıdaki videodan cihazınıza Root yetkisi verebilirsiniz.
Root işlemi sırasında veya sonrasında sorun yaşıyorsanız, daha yaptığınız işlemler nedeni ile yazılım bütünlüğünü bozmuş olabilirsiniz.
Bu nedenle de önce yeniden yazılım yüklemesi yapınız.
Daha sonra da cihazınıza Root yetkisi veriniz.

Medyayı görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Dmitriy

Yeni üye
Kayıtlı üye
31 Eki 2018
1
0
1
46
Подскажите пожалуйста уважаемые, как сброс сделать эту модель, она привязана к аккаунту Гугле, а пароли не помнят
Lütfen bu modeli nasıl sıfırlayacağımı söyle, bir Google hesabına bağlı, ancak şifreler hatırlamıyor

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Подскажите пожалуйста уважаемые, как сброс сделать эту модель, она привязана к аккаунту Гугле, а пароли не помнят
Lütfen bu modeli nasıl sıfırlayacağımı söyle, bir Google hesabına bağlı, ancak şifreler hatırlamıyor

Medyayı görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.