Custom Rom Vestel Venüs V3 5580 CM 13 Rom

Meta başlık: Vestel Venüs V3 5580 CM 13 Rom

Meta açıklama: Vestel Venüs V3 5580 CM 13 Rom

Yazdır

sertancay

Üye
Kayıtlı üye
15 Mar 2018
76
20
8
43
Evet Arkadaşlar Vestel Venus v3 5580 içim CM 13 portladım. İlk defa rom portluyorum hatalarım olabilir
Kamera 16 Mp olarak çalışıyor Fm radyo çalışıyor.
Gapps paketini yüklemek için fix dosyasını twrp den yükleyin sonra gapps paketini yükleyin

Link :
fix :
Gapps :

Son düzenleme:

EREN.KAYGUSUZ

Yeni üye
Kayıtlı üye
22 Mar 2018
29
3
3
hocam imei siliniyormu ve baska sorunu varmi 4g haricinde ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

sertancay

Üye
Kayıtlı üye
15 Mar 2018
76
20
8
43
ben şimdi miui 9 rom portlamaya çalışıyorum o yüzden çok kullanma fırsatım olmadı onuda portlayınca buradan paylaşacağım

• Beğen
Tepkiler: EREN.KAYGUSUZ

sertancay

Üye
Kayıtlı üye
15 Mar 2018
76
20
8
43
şimdi miui 9 deneyeceğim bakalım ama cm 13 hız olarak çok iyi ve kamera performansını beğenmdim

sertancay

Üye
Kayıtlı üye
15 Mar 2018
76
20
8
43
Rom u yükledikten sonra telefonu açın sonra Rom açıldıktan sonra telefonu kapatıp recoverye alıp kurun.

sezerixi

Yeni üye
Kayıtlı üye
18 Şub 2018
15
4
3
44
Rom u yükledikten sonra telefonu açın sonra Rom açıldıktan sonra telefonu kapatıp recoverye alıp kurun.
inanın ilk defa rom yüklemiyorum.dediğiniz gibi defalarca denedim...yükleme başarısız diyor...error code 20 hata mesajı alıyorum...ilginiz için teşekkür ederim

sezerixi

Yeni üye
Kayıtlı üye
18 Şub 2018
15
4
3
44
sitesinden amr64 bit 6 icin uyumlu indirip denermisiniz

ilginiz için teşekkür ederim...siz bunu yazmadan 3 tane gapps denedim hatasız yüklüyor...yalnız tel. açılışta üst üste hata veriyor.google play hatası sistem arayüz hatası..tekrar başa dönmek zorunda kalıyorum...aslında bu rom da ısrar etmemin sebebi miui 8 yükledikten sonra telin imei si uçmuştu...sizin bu romunuzla imei geri geldi...biraz sonra sizin romunuz olan miui 9 deneyecem. sonuçları yazarım...

Moderatör tarafında düzenlendi:

sertancay

Üye
Kayıtlı üye
15 Mar 2018
76
20
8
43
Bende bşrazdan romu bir daha inceleyeceğim dediğiniz gibi okdu bende de birde xperia rom portlamayı dülünüyorum sorun çıkmazsa onyda paylaşacağım

sertancay

Üye
Kayıtlı üye
15 Mar 2018
76
20
8
43
Miui 9 cm13 göre daha fazla cihazın ısınmasına sebep oluyor gibi geldi bana ama batarya perfırmansı ve stabilite daha iyi miui 9 da da imei bilgileri gözükmüyor ama silmiyor imei yi birde miui 8 gibi sim kart uyarısı vermiyor bu gün kullandım hatta kamera programında hdr modunda çok güzel kareler yakalayabiliyorsunuz

sezerixi

Yeni üye
Kayıtlı üye
18 Şub 2018
15
4
3
44
Bende bşrazdan romu bir daha inceleyeceğim dediğiniz gibi okdu bende de birde xperia rom portlamayı dülünüyorum sorun çıkmazsa onyda paylaşacağım

az önce miui 9 kurdum..imei görünmüyor.teli kullanmaya engel değil...cm rom miui romdan daha hızlı ve stabil geldi bana ...cm rom da en az play store u kurabilseydim ...apk olarak kuruyorum açılmıyor...yardım ederseniz çok sevinirim...ilginiz için tekrar teşekkür ederim..

sertancay

Üye
Kayıtlı üye
15 Mar 2018
76
20
8
43
Rehber var sim karttan kopyaayabilirsiniz kısmetse bu akşam bir daha bakacağım. Dün LineageOS 13 portladım onda sim kartı görmedi ama gappsları yükledi.