Vestel Venus V3 5580 IMEI Silindi

Yazdır

YDincer

Üye
Kayıtlı üye
17 Kas 2018
51
1
8
Vestel 5580 7.0 yazılımını yükledim imei silinmiş "REAL İMEİ CHANGE" ile imei verdim imei oluyor ama sim kartı kullanamıyorum MTK Engineer modda CDS sekmesi yok MTK engineer plus diye bir program var oradan baktım bu sefer AT+EGMR Komutunu kabul etmiyor boşluk bırakıyorum gene olmuyor telefon rootlu magisk ile xposed ile değişiyormuş ama bende magisk var twrp yok root explorerda efs klasörü yok bilen biri varsa yardımcı olabilirmi bilgisayar telefon fark etmez Teamviewer ile yardımcı olabilir teşekkürler.
NOT: Telefonda imei yok.

Teamviewer ile yardımcı olabilirsiniz.

YDincer

Üye
Kayıtlı üye
17 Kas 2018
51
1
8
Teşekkürler ama ben onu denedim telefonu görmüyor bataryayı çıkartıpta takılıda denedim ama telefonu görmüyor siz bana TW ile yardımcı olurmusunuz driver yükleme ve İMEİ Konusunda Telefonun Ekranını daha yeni yaptırdı babam 250 tl ye 40 tl de tuş parası verdı tuşda biraz kazıklandı ama 50 tl imei parası dersem bana ne var ne yok yasaklarlar lütfen yardımcı olurmusunuz?

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Teşekkürler ama ben onu denedim telefonu görmüyor bataryayı çıkartıpta takılıda denedim ama telefonu görmüyor siz bana TW ile yardımcı olurmusunuz driver yükleme ve İMEİ Konusunda Telefonun Ekranını daha yeni yaptırdı babam 250 tl ye 40 tl de tuş parası verdı tuşda biraz kazıklandı ama 50 tl imei parası dersem bana ne var ne yok yasaklarlar lütfen yardımcı olurmusunuz?

Ben genelde gece geç saatlerde burada oluyorum.
Nasipse denk gelirsek size yardımcı olmaya çalışırım.

• Beğen
Tepkiler: YDincer

YDincer

Üye
Kayıtlı üye
17 Kas 2018
51
1
8
Ben genelde gece geç saatlerde burada oluyorum.
Nasipse denk gelirsek size yardımcı olmaya çalışırım.
Anladım saat 18-19 arası bana tw ile yardım ederseniz çok sevinirim miracle box programı boot08 100 olduktan sonra atıyor eğer size uygunsa bugün 18-19 arası çok sevinirim :)

YDincer

Üye
Kayıtlı üye
17 Kas 2018
51
1
8
bootrom error alıyorum ayarlardan connect smartphone into metamode seçiyorum bu seferde eboot error alıyorum driverlar full kurulu yokmu yardım edecek lüften? ayarlardaki 3 seçeneğide açınca general error yazıyor

Moderatör tarafında düzenlendi:

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
  • Beğen
Tepkiler: YDincer

izzet13TR

Yeni üye
Kayıtlı üye
16 Eki 2019
15
4
3
23

bilgisayara drivler yüklümü bide programanda nerde hata alıyorsun dostum