Custom Rom Vestel Venüs V3 5580 MIUI 9 Global (Stabil)

Yazdır

sertancay

Üye
Kayıtlı üye
15 Mar 2018
76
20
8
43
Öncelikle forumdaki twrp dosyası çalışıyor . Bizzat denemiş bulunmaktayım .
@sertancay Hocam bide rom u 7.0 üzerine neden yapmıyorsunuz ?
Romu 7 üzerine yapmadım çünkü 7 üzerinde yapılmış bir romu portlamak gerekiyor ve 7 de batarya problemi olduğu için yapmadım. Romu denediniz mi herhangi bir sıkıntı gördünüz mü?

ByDogukann

Üye
Kayıtlı üye
22 Mar 2018
70
9
8
Romu 7 üzerine yapmadım çünkü 7 üzerinde yapılmış bir romu portlamak gerekiyor ve 7 de batarya problemi olduğu için yapmadım. Romu denediniz mi herhangi bir sıkıntı gördünüz mü?
Hocam denemedim rom baya sıkıntili galiba . 4G çalışıyormu ? 4G çalışmazsa iş göremez burda 3g acayip sıkıntı birde türk telekom kullandığım için şebeke az çekiyor . Bu sorunlar varmı ?

sertancay

Üye
Kayıtlı üye
15 Mar 2018
76
20
8
43
bende 3g çok iyi çalışıyor 4 g kullanmıyorum ben internet paketim çabuk bitiyor

Samed2000

Yeni üye
Kayıtlı üye
24 Şub 2018
4
1
3
30
Rom'u yüklüyorum eline sağlık. Biraz kullanıp batarya performans görüşlerimi yazarım.

alikurt1997

Yeni üye
Kayıtlı üye
25 May 2018
4
0
1
26
Görseli görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Evet Arkadaşlar Vestel Venus v3 5580 MIUI 9 Global portladım. Hataları kısımlar olabilir geri dönüşlerinizle iyileştirmeye gidebilirim. Kamera 16 Mp olarak çalışıyor Fm radyo çalışıyor. 4G sorunsuz çalışıyor.
Ses az geliyor derseniz aşağıdaki Dolby Atmos yamasını kullanabilirsiniz.

Rom :
Dolby Atmos :
Root :

hocam nasıl portladınız vester roma miui temasını bende yapmak istiyorum anlatabilir veya videosunu çekip youtuba falan atarmısınız?

sertancay

Üye
Kayıtlı üye
15 Mar 2018
76
20
8
43
şimdi sizin cihazınız ne her cihaza uygun miui bulunamıyor bazen bu benim portladığımı lenovo k5 note göre portlamışlar bende onu aldım vestel v3 5580 göre portladım

sertancay

Üye
Kayıtlı üye
15 Mar 2018
76
20
8
43
sizin cihaza göre portlanmış vardır internetten balkabilirsiniz. çünkü çok kullanılan bir cihaz

Samed2000

Yeni üye
Kayıtlı üye
24 Şub 2018
4
1
3
30
Hocam cpu yani işlemci kullanımı sorunu var fark ettiniz mi bilmiyorum ama işlemci kullanımı sürekli %100 ve aşırı ısınmasına neden oluyor. Bataryada haliyle daha çabuk bitiyor. Bu sorunun neden kaynaklandığını bilmiyorum belki mt6735'den portlamış olabilirsin gözünden kaçmıştır. Bunun haricinde 4g sorunu var ama önemli değil. Görünüm ve günlük kullanımda en iyi rom olabilir cpu sorunu çözülürse.

lanbis

Yeni üye
Kayıtlı üye
5 Haz 2017
2
0
1
22
Rom Tasarım Ve Görünüş İtibari İle Gayet Güzel Fakat Pil Biraz Daha Yavaş Şarj Oluyor Gibi Geldi Bana Ve Performans Konusunda Sıkıntıları Var İnternette,Youtube'da Takılırken Ses Donuyor,Ekran Takılıyor. Çok Kullanışlı Değil

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Rom Tasarım Ve Görünüş İtibari İle Gayet Güzel Fakat Pil Biraz Daha Yavaş Şarj Oluyor Gibi Geldi Bana Ve Performans Konusunda Sıkıntıları Var İnternette,Youtube'da Takılırken Ses Donuyor,Ekran Takılıyor. Çok Kullanışlı Değil

Geri bildiriminiz için teşekkürler.