Custom Rom Vestel Venüs V3 5580 MIUI 9 Global (Stabil)

sertancay

Üye
Kayıtlı üye
15 Mar 2018
76
20
8
43
Görseli görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Evet Arkadaşlar Vestel Venus v3 5580 MIUI 9 Global portladım. Hataları kısımlar olabilir geri dönüşlerinizle iyileştirmeye gidebilirim. Kamera 16 Mp olarak çalışıyor Fm radyo çalışıyor. 4G sorunsuz çalışıyor.
Ses az geliyor derseniz aşağıdaki Dolby Atmos yamasını kullanabilirsiniz.

Rom :
Dolby Atmos :
Root :

Moderatör tarafında düzenlendi:

Master

Aktif üye
Kayıtlı üye
1 Tem 2017
602
161
43
Paylaşım için teşekkürler. Dolby Atmos ve Root seçeneklerinin linkleri yok.

• Beğen
Tepkiler: sertancay

leonidasss

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
4 Mar 2017
1,327
1,004
163
37
Hakkari
Üstad ben el attım gözden kaçmış.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Görseli görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Evet Arkadaşlar Vestel Venus v3 5580 MIUI 9 Global portladım. Hataları kısımlar olabilir geri dönüşlerinizle iyileştirmeye gidebilirim. Kamera 16 Mp olarak çalışıyor Fm radyo çalışıyor. 3G ile internete bağlanıyor 4,5G bende problemli.
Ses az geliyor derseniz aşağıdaki Dolby Atmos yamasını kullanabilirsiniz.

Rom :
Dolby Atmos :
Root :
Güzel paylaşım sitemizin xda sitesinden farkı kalmadı. Konunuz daha güzel ve iyi olması açısından. Resimler rom ile ilgili hatalar çalışanlar ve çalışmayanlar şeklinde ekleme yaparsanız çok iyi olur. Yükleyecek olan kişiler bunları merak eder. Kim bilir belki bize de denk gelir aynı cihazdan yükleyip test ederiz.

sertancay

Üye
Kayıtlı üye
15 Mar 2018
76
20
8
43
siteye nasıl resim yükleyeceğim direkt olarak? Herhangi bir link vermeden çünkü başka sitelere yükleyince 1 ay sonra siliniyor yüklediğim resimler

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
siteye nasıl resim yükleyeceğim direkt olarak? Herhangi bir link vermeden çünkü başka sitelere yükleyince 1 ay sonra siliniyor yüklediğim resimler
Google Play mağazadan ücretsiz olarak Tapatalk uygulamasını indirin ve sitemize onunla giriş yapın. Sonra konunuza istediğiniz kadar istediğiniz büyüklükte resimleri yükleyebilirsiniz. Resimleriniz silinmez.

• Beğen
Tepkiler: sertancay

sertancay

Üye
Kayıtlı üye
15 Mar 2018
76
20
8
43
daha tam denemedim bir gün kurtarıyor şimdillik ama kullandıkça değişkenlik gösteriyor biraz ısınma fazla orjinal roma ve cm13 e göre

sertancay

Üye
Kayıtlı üye
15 Mar 2018
76
20
8
43
Bu gün deniyorum şimdilik kullandığım programlar 3g ve 4g olsun bir sıkıntı çıkmadı deneyen varsa bilgi paylaşırsa sevinirim.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Google Play mağazadan ücretsiz olarak Tapatalk uygulamasını indirin ve sitemize onunla giriş yapın. Sonra konunuza istediğiniz kadar istediğiniz büyüklükte resimleri yükleyebilirsiniz. Resimleriniz silinmez.

Sonra da sunucumuz şişsin.
2 yıl sonra forumumuzu barındıracak sunucu bulamayalım.
Tebrikler.

• Beğen

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Sonra da sunucumuz şişsin.
2 yıl sonra forumumuzu barındıracak sunucu bulamayalım.
Tebrikler.
Tapatalk resimlerin kalitesini ne kadar iyi çekilmiş olsa bile düşürüyor. İsterseniz prof makine ile çekin Tapatalk ile siteye yüklediğiniz zaman kalite ve mb hepsi düşüyor.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Tapatalk resimlerin kalitesini ne kadar iyi çekilmiş olsa bile düşürüyor. İsterseniz prof makine ile çekin Tapatalk ile siteye yüklediğiniz zaman kalite ve mb hepsi düşüyor.

Nasipse nasıl olsa buradayız.
O zamanları da görürüz.
Sunucu için her ay lüks bir dairenin kirası kadar ücret isterlerse çalarım kapınızı.
:zuhaha:

• Beğen

WhiteZenG

Yeni üye
Kayıtlı üye
18 Tem 2017
5
0
1
25
hacı twrp dosyası yok . bu forumda ki twrpler olmuyor . varsa elinde paylaşırsan sevinirim . Vestel Venus V3 5580 :bayrak: