Recovery Vestel Venüs V3 5580 TWRP

Yazdır

nuko1950

Yeni üye
Kayıtlı üye
19 Ağu 2018
12
1
3
58
Böyle mazaret olmaz,Başliğa yazacaksiniz Bu twrp Marshmellow icindir diye..

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Böyle mazaret olmaz,Başliğa yazacaksiniz Bu twrp Marshmellow icindir diye..

:ciz:
Başlıklara göre harket etmek doğru değildir.
Eğer başlıklara göre hareket diyor olsaydık, çoğu şey şimdiki gibi olmazdı.
Zaman zaman internet haberlerine bakıyorum, çoğu içeriğin başlıkla ilgisi olmuyor.
Size önerim, bundan sonra bir başlık gördüğünüzde, içeriği de dikkatlice incelemenizdir.
Merak etmeyiniz, bir şey kaybetmezsiniz, aksine faydası olur.

nuko1950

Yeni üye
Kayıtlı üye
19 Ağu 2018
12
1
3
58
:ciz:
Başlıklara göre harket etmek doğru değildir.
Eğer başlıklara göre hareket diyor olsaydık, çoğu şey şimdiki gibi olmazdı.
Zaman zaman internet haberlerine bakıyorum, çoğu içeriğin başlıkla ilgisi olmuyor.
Size önerim, bundan sonra bir başlık gördüğünüzde, içeriği de dikkatlice incelemenizdir.
Merak etmeyiniz, bir şey kaybetmezsiniz, aksine faydası olur.
Haklısınız ama bazı sitelerde Nougatta çalışmaz sadece Marsmellow içindir,hatta derleme sürümü falanca numara olması lazım kernel şu olması lazım gibi açıklamalar var? Onun için burada da bekledim...Afedersiniz..

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Haklısınız ama bazı sitelerde Nougatta çalışmaz sadece Marsmellow içindir,hatta derleme sürümü falanca numara olması lazım kernel şu olması lazım gibi açıklamalar var? Onun için burada da bekledim...Afedersiniz..

Aslında şöyle bir durum var:
Bazen burada konular açılırken, cihaz için yayınlanan tek yazılıma göre paylaşımlar yapılıyor.
Yani konu açıldığı sırada, cihazın tek bir yazılımı oluyor, mesela Android 6.
Cihazın bundan başka yazılımı bulunmuyor.
Paylaşımda buna göre yapılıyor.

Daha sonra bu cihazın Android 7 yazılımı çıkıyor, işler karışıyor.
Konu sahiplerinin bu gibi durumları göz ardı etmemeleri lazım, lakin elbetteki böyle bir zorunlulukları yok.
Onlarda kendilerince haklı, çoğu cihaz güncelleme almıyor veya konu sahibinin ince düşünmek aklına gelmiyor.

Bizimde hangi cihaza hangi yazılım çıktığını takip etmemiz daha sonra da konuları bu şekilde düzenlememiz mümkün değil.
Oldukça yoğunuz ve bu yoğunluğun arasında bir de buralarda bir şeyler yapmaya çalışıyoruz.
Burada dikkat etmesi gereken, konuyu okuyan kişilerdir.
İyi forumlar.