Vestel VP10 Normale Çevirme

Yazdır

atakanelk74

Yeni üye
Kayıtlı üye
14 Ocak 2017
12
4
3
28
okulun verdiği vestel vp10 tableti normale çevirmeyi bişen var mı arkadaşlar internetteki yöntemler denendi sonuç yok

ayatech

Aktif üye
Kayıtlı üye
30 Nis 2017
125
30
28
44
okulun verdiği vestel vp10 tableti normale çevirmeyi bişen var mı arkadaşlar internetteki yöntemler denendi sonuç yok
Hangi yöntemleri denediniz elimde bu tabletle alakalı birkaç yöntem var ama aynıları ise gerek yok siz neler yaptınız cihaza yazılım yükedikten sonra neleri denediniz sürümü kaç şuanda tabletin bunları belirtiseniz daha sonrada bakalım neler yapabiliriz birde anakartın resmini atarsanız belkide bu vihaza başka bir yazılım bulabiliriz elime bu tabletten hiç geçmedi sadece araştırarak elde ettigim bilgiler mevcut

• Beğen
Tepkiler: atakanelk74

ahmbtr15

Yeni üye
Kayıtlı üye
16 Şub 2019
1
0
1
33
Merhaba. 2.28 sürüm ve ağı kesip-bağlanıp uninstallerdan mdm silip ağı unutmayı denedim. olmuyor.(uninstaller açılmıyor).Yardım eder misiniz?İletişim adresiniz var mıdır?Nnormal bir tablet olmasına ihtiyacım var.

Son düzenleme:

ayatech

Aktif üye
Kayıtlı üye
30 Nis 2017
125
30
28
44
Merhaba. 2.28 sürüm ve ağı kesip-bağlanıp uninstallerdan mdm silip ağı unutmayı denedim. olmuyor.(uninstaller açılmıyor).Yardım eder misiniz?İletişim adresiniz var mıdır?Nnormal bir tablet olmasına ihtiyacım var.
bulunanları bir denermisiniz birde tabletin anakartının detaylı fotograflarını atarmısınız

Moderatör tarafında düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: atakanelk74

atakanelk74

Yeni üye
Kayıtlı üye
14 Ocak 2017
12
4
3
28
müsait olunca deneyip sonucu sizlerle paylaşırım teşekkür ederim ilginiz için