Yardım Vestel VP10 Uygulama Engeli Kaldırma

bordaly

Yeni üye
Kayıtlı üye
4 Ocak 2017
3
0
1
27
merhabalar,
Vestel VP10 Rated cihaz sahibiyim okuldan kalma fakat cihazı acamıyorum adaptör kontrolu sarj soketi batarya kontrol hepsini yaptım fakat bir netice alamadım
tableti bilgisayara bağlayınca aygıt baglandı sesi veriyor kopuyor sürekli olarak tekrar ediyor bu konuda yardımcı olabilir misiniz teşekkürler

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
merhabalar,
Vestel VP10 Rated cihaz sahibiyim okuldan kalma fakat cihazı acamıyorum adaptör kontrolu sarj soketi batarya kontrol hepsini yaptım fakat bir netice alamadım
tableti bilgisayara bağlayınca aygıt baglandı sesi veriyor kopuyor sürekli olarak tekrar ediyor bu konuda yardımcı olabilir misiniz teşekkürler

bulunan konuyu incelemeniz ve bulunan yazılımları denemeniz faydalı olabilir.

bordaly

Yeni üye
Kayıtlı üye
4 Ocak 2017
3
0
1
27
Sorun anakarttan kaynaklı anakart değiştirildi sorun düzeldi
Cihaz çalışıyor fakat şimdide deaktif makina ama uygulama engeli var bu konuda ne yapabilirim ?
Derleme no :Mevlana 2 34

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Sorun anakarttan kaynaklı anakart değiştirildi sorun düzeldi
Cihaz çalışıyor fakat şimdide deaktif makina ama uygulama engeli var bu konuda ne yapabilirim ?
Derleme no :Mevlana 2 34

Ne yazık ki cihaz hakkında hiç bir bilgim yok.
bulunan konuları ve konulara yazılan yorumları okumanız faydalı olabilir.

Ana kart değişimi nerede yapıldı?
Şayet cihazın ana kartı değiştirildiyse, cihaz yazılımının da değişmiş olması gerekiyor.
Ana kart değişimi yapıldığından emin misiniz?
Bu cihazların sizin anlayacağınız dille hard diski, söküp takılabilen bir şey değil.
Ana kart Vestel yetkili servisi tarafından değiştirildiyse, cihazda, cihazınızın normal versiyonlarındaki yazılımın yüklenmesi gerekiyor.

Son olarak, cihazınıza sizinle daha önce paylaştığım, bulunan yazılımları yüklemeye çalıştınız mı?

bordaly

Yeni üye
Kayıtlı üye
4 Ocak 2017
3
0
1
27
Anakartı kendim değiştirdim netten buldum anakartı büyük ihtimal MEb tableti çünkü derleme numarası 2 34
Vestel servisi cıhazın yapıldığı zaman kullanıcı adı vs istenecek dedi bende kendim değişimi yaptım dediğim gibi tek sorun playstore ve çoğu site açılmıyor root atmayı düşünüyorum bu konuda bilgisi olan var ise çok iyi olur iyi forumlar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Anakartı kendim değiştirdim netten buldum anakartı büyük ihtimal MEb tableti çünkü derleme numarası 2 34
Vestel servisi cıhazın yapıldığı zaman kullanıcı adı vs istenecek dedi bende kendim değişimi yaptım dediğim gibi tek sorun playstore ve çoğu site açılmıyor root atmayı düşünüyorum bu konuda bilgisi olan var ise çok iyi olur iyi forumlar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bekleyelim bakalım.
Konu hakkında bilgisi olan biri bilgi paylaşımı yaparsa, hepimiz bilgi sahibi olmuş oluruz.