Stock Rom Vestel VP10 - VP11 Rom

Meta başlık: Vestel VP10 - VP11 Rom

Meta açıklama: Vestel VP10 - VP11 Rom

armin

Yeni üye
Kayıtlı üye
20 Ocak 2017
11
0
1
39
.
Tesekkürler Paradox Yanlız söyle bir sorun var program ile içine girip root veya ebayı kaldırma yapsakta ayarlar menüsü hıç bır sekılde gelmıyor.Sadece wifi bölümü var yani ve apk yuklemelerı kaul etmıyor anlıcağınız mu makineyi bir şekilde download moda gecirip yeniden rom atmaktan baska care yok ama hıc bır sekılde download moda gırmıyor onu çözersem sorun kalmıyacak.Tüm tuş kombinasyonu vs program ne varsa moda olmaya calısştım ama nafile ve elimde 3 adet var hepsi aynı şeyi yapıyor.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Tesekkürler Paradox Yanlız söyle bir sorun var program ile içine girip root veya ebayı kaldırma yapsakta ayarlar menüsü hıç bır sekılde gelmıyor.Sadece wifi bölümü var yani ve apk yuklemelerı kaul etmıyor anlıcağınız mu makineyi bir şekilde download moda gecirip yeniden rom atmaktan baska care yok ama hıc bır sekılde download moda gırmıyor onu çözersem sorun kalmıyacak.Tüm tuş kombinasyonu vs program ne varsa moda olmaya calısştım ama nafile ve elimde 3 adet var hepsi aynı şeyi yapıyor.

Elimde bu cihazdan bir tane olsa ben sizi olduğu gibi bütün bu dertlerinizden kurtarırdım ama ne yazık ki yok.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
başkan bende nand flash 13,84mb dahili bellek 504mb kullanılabilir 370mb görünüyor şu linki atmışsın ama pek anlayamadım bi yardımcı olursan sevinirim.
:bezdim:

Cihazın yazılım dosyası üzerinde burada belirtildiği şekilde oynama yaparak ilgili alanların boyutlarını değiştirebilirsiniz.
Sonra değişiklik yaptığınız yazılımı cihazınıza yüklemeniz gerekmektedir.
Biraz zor ve karmaşık bir iştir.
Tecrübe ve deneyim gerektirir.

armin

Yeni üye
Kayıtlı üye
20 Ocak 2017
11
0
1
39
Elimde bu cihazdan bir tane olsa ben sizi olduğu gibi bütün bu dertlerinizden kurtarırdım ama ne yazık ki yok.
Eyer senın içinde sakınca yoksa bir tane gönderirim sana adresine kargolarım çözersen en azından hem bana hem tüm forum adına bi çözüm üretip paylaşmış oluruz bilgiyi.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Eyer senın içinde sakınca yoksa bir tane gönderirim sana adresine kargolarım çözersen en azından hem bana hem tüm forum adına bi çözüm üretip paylaşmış oluruz bilgiyi.

Şu an şehir dışındayım.
Nasipse döndüğüm zaman size bir adres vereyim ama bu sıralar oldukça yoğunum.
Cihazınıza bakmam biraz uzun sürebilir.