Stock Rom Vestel VP10 - VP11 Rom

Meta başlık: Vestel VP10 - VP11 Rom

Meta açıklama: Vestel VP10 - VP11 Rom

Yazdır

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Vestel VP10 - VP11 Rom

Sunum Mobil Kulüp'e aittir.
Buradan alıntı yapacakların kaynak belirtmeleri gerekmektedir.

Eki görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Yaşadığınız bütün sorunların çözümleri için lütfen bakınız.

Rom indirme linki:
(Beklemek ve hız limiti yok.)

:anahtar::kilit:

Şifre:
(Kopyala/Yapıştır)

14.gif

16.gif

Sunum içeriği:
Vestel VP10 - VP11 Rom
Yazılım Yükleme Aracı
Sürücüler

Kurulum Açıklaması

Son düzenleme:

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
rar şifresi yanlış uyarısı veriyor

Birisi şifreyi doğru giremez, diğeri güncel olmayan WinRAR kullanır, öteki yazılım yüklemesi yapamaz...
Ne diyeyim?

Eline tuğla almakla müteahhit olunmuyor.
Ne yazık ki, eline her tuğla alan da kendisini müteahhit sanıyor.
Sonra da ortalık gecekondulardan geçilmiyor.

Son düzenleme:

teach

Yeni üye
Kayıtlı üye
10 Haz 2018
14
0
1
42
Bunların içinde vp11 eski yazılım yok maalesef.Yine de ilgilendiğiniz için teşekkür ederim...

teach

Yeni üye
Kayıtlı üye
10 Haz 2018
14
0
1
42
Neden böyle davranıyorsun ki.Yanlış bir şey mi söyledim

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Neden böyle davranıyorsun ki.Yanlış bir şey mi söyledim

Tutturmuşsunuz bir eski yazılım türküsü başka bir şey söylediğiniz yok.

Elinizdeki cihaz basit bir cihaz.
Benzerlerinin binlercesi geçti elimden.
Bu cihazlara, yazılım yüklemesi yaparken eski yazılım veya yeni yazılım ayrımı yaparak yazılım aramanız gerekmez.
Bunu size bir türlü anlatamadım.
Nedense ısrarla söylediklerimi anlamak istemiyorsunuz.
Bu tür davranışları ya odun kafalılar gösterir ya da bir ayağı çukurda olanlar.
(Bu tiplerin algıları kapalıdır, yeni bir şeyler öğrenemezler ve ezberlediklerinin dışına çıkamazlar.)

Cihazınız açılmıyorsa bile VP11 Update 4.1.1 isimli yazılımı cihazınıza bilgisayar üzerinde yükleyebilirsiniz.
Bahsettiğim yazılım eksiksiz bir yazılımdır.
Lakin siz hala eksi yazılıma ihtiyaç duyduğunuzu iddia ediyorsanız, sizi için söylenebilecek bir söz kalmamış demektir.
Basit bir cihaz için laf anlamaz birine laf anlatmaya çalışarak daha fazla zaman kaybetmeye değmez.
Bu durumda da gidiniz ya başka yerde yardım arayınız ya da cihazınızı teknik servisine gönderiniz.

Son düzenleme:

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
Tutturmuşsunuz bir eski yazılım türküsü başka bir şey söylediğiniz yok.

Elinizdeki cihaz basit bir cihaz.
Benzerlerinin binlercesi geçti elimden.
Bu cihazlara, yazılım yüklemesi yaparken eski yazılım veya yeni yazılım ayrımı yaparak yazılım aramanız gerekmez.
Bunu size bir türlü anlatamadım.
Nedense ısrarla söylediklerimi anlamak istemiyorsunuz.
Bu tür davranışları ya odun kafalılar gösterir ya da bir ayağı çukurda olanlar.
(Bu tiplerin algıları kapalıdır, yeni bir şeyler öğrenemezler ve ezberlediklerinin dışına çıkamazlar.)

Cihazınız açılmıyorsa bile VP11 Update 4.1.1 isimli yazılımı cihazınıza bilgisayar üzerinde yükleyebilirsiniz.
Bahsettiğim yazılım eksiksiz bir yazılımdır.
Lakin siz hala eksi yazılıma ihtiyaç duyduğunuzu iddia ediyorsanız, sizi için söylenebilecek bir söz kalmamış demektir.
Basit bir cihaz için laf anlamaz birine laf anlatmaya çalışarak daha fazla zaman kaybetmeye değmez.
Bu durumda da gidiniz ya başka yerde yardım arayınız ya da cihazınızı teknik servisine gönderiniz.
:alkis:

• Beğen
Tepkiler: Umut6778

Cengo

Yeni üye
Kayıtlı üye
23 Haz 2018
2
0
1
31
Merhaba öncelikle teşekkür ederiz paylaşım için işlemleri yaparken tablet kapalımı olucak onu soaracaktım,şuan tablet kapalı iken pc görmüyor driverları da yükledim,yardımcı olabilir misiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Merhaba öncelikle teşekkür ederiz paylaşım için işlemleri yaparken tablet kapalımı olucak onu soaracaktım,şuan tablet kapalı iken pc görmüyor driverları da yükledim,yardımcı olabilir misiniz.

Yazılım yükleme işlemi için cihazınızı kapalıyken Ses Kısma veya Ses Açma tuşuna basarak bilgisayarınıza bağlamanız gerekiyor.
Hangi tuş olduğunu deneme yanılma yöntemi ile bulmanız gerekli.

• Beğen
Tepkiler: Cengo

Cengo

Yeni üye
Kayıtlı üye
23 Haz 2018
2
0
1
31
Yazılım yükleme işlemi için cihazınızı kapalıyken Ses Kısma veya Ses Açma tuşuna basarak bilgisayarınıza bağlamanız gerekiyor.
Hangi tuş olduğunu deneme yanılma yöntemi ile bulmanız gerekli.
hem ses açma hemde ses kapama denedim ama bir türlü recovery ortamına alınmıyor,birde rom atma işlemini gerçekleştirecek program olan RKBatchTool tableti görmüyor,Vestel Vp10

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
hem ses açma hemde ses kapama denedim ama bir türlü recovery ortamına alınmıyor,birde rom atma işlemini gerçekleştirecek program olan RKBatchTool tableti görmüyor,Vestel Vp10

Sürücülerle ilgili sorun yaşıyor olabilirsiniz.
RockChip'in çoğu sürücüsü Microsoft Windows 10 işletim sisteminde sorun çıkartabiliyor.
Bu nedenle yazılım yükleme işlemini Microsoft Windows 7 işletim sisteminde deneyiniz.

sonic_06

Yeni üye
Kayıtlı üye
4 Eyl 2018
3
1
3
44
Selamlar. 4.0.4 ün üzerine VP10 Update 4.1.1.img romunu yükledikten sonra tablet vestel yazısında kalıyor. Şuanda hiçbişi yapamıyorum. Yardımcı olabilirmisiniz? Yapılabilecek bir çözüm yolu var mıdır? Teşekkürler.

Not: Rockchip sürücülerini kurmuyor. Aygıt başlatılamıyor diyor. Windows 7 64 bit kullanıyorum. Google'ın standart ADB sürücüleri ile dos üzerinden kurulum yaptım.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Selamlar. 4.0.4 ün üzerine VP10 Update 4.1.1.img romunu yükledikten sonra tablet vestel yazısında kalıyor. Şuanda hiçbişi yapamıyorum. Yardımcı olabilirmisiniz? Yapılabilecek bir çözüm yolu var mıdır? Teşekkürler.

Not: Rockchip sürücülerini kurmuyor. Aygıt başlatılamıyor diyor. Windows 7 64 bit kullanıyorum. Google'ın standart ADB sürücüleri ile dos üzerinden kurulum yaptım.

Nand Flash arızalı değilse, yazılım sorununuzu çözecektir.

sonic_06

Yeni üye
Kayıtlı üye
4 Eyl 2018
3
1
3
44
Nand Flash arızalı değilse, yazılım sorununuzu çözecektir.
Ustadım gerekli tüm dosyaları indirdim. Fakat ne yaptıysam Rockchip sürücüsünü kurmuyor. Bu aygıt başlatılamıyor diyor. Rockchip asistant 4.1 programının içinde Rockchipusb device sürücüsünü kurdum. Bu seferde ne sizin verdiğiniz linkteki phoneix yazılımı cihazı görüyor nede Rockchip Batch Tool görüyor. Hiç bir türlü firmware yazdıramadım. Vestel yazısındayken Android ve MTP USB Device diye iki aygıt buluyor. Android olana Rockchipusb device olanı sürücüyü kurdum. MTP olanı sürücü kuruluyor diyor ama sonunda Başarısız diyor. Sebep ne olabilir? Saygılarımla.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Ustadım gerekli tüm dosyaları indirdim. Fakat ne yaptıysam Rockchip sürücüsünü kurmuyor. Bu aygıt başlatılamıyor diyor. Rockchip asistant 4.1 programının içinde Rockchipusb device sürücüsünü kurdum. Bu seferde ne sizin verdiğiniz linkteki phoneix yazılımı cihazı görüyor nede Rockchip Batch Tool görüyor. Hiç bir türlü firmware yazdıramadım. Vestel yazısındayken Android ve MTP USB Device diye iki aygıt buluyor. Android olana Rockchipusb device olanı sürücüyü kurdum. MTP olanı sürücü kuruluyor diyor ama sonunda Başarısız diyor. Sebep ne olabilir? Saygılarımla.

Microsoft Windows 8 ve üzeri işletim sistemlerinde RockChip sürücüleri her zaman sorun çıkartmıştır.
bırakmanız işe yarayabilir.
Lakin önerim kesinlikle Microsoft Windows 7 kullanmanızdır.

Medyayı görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

sonic_06

Yeni üye
Kayıtlı üye
4 Eyl 2018
3
1
3
44
Windows 7 x64 kullanıyorum. Sürücü imzalamasını da devre dışı bırakmama rağmen Firmware yazdırma programı tableti görmüyor ama sürücü kurulu. İşin içinden çıkamadım. İlgin ve alakan için çok teşekkür ederim.

Hocam bu beyaz vestel yazısında kalınca yapacak bişi olmuyor mu bu tablet için? Muhtemelen bu tablet download modta değil. Aygıt yöneticisindeki aygıtlarda rom yüklemek için gerekli olan aygıtlar değil sanırım. O yüzden firmware yazılımları cihazı görmüyor. Elimde bunlardan 3 adet var. Hepsi çöp sanırım. Meb in tabletleri.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: pegigaf620