Stock Rom Vestel VP10 - VP11 Rom

Meta başlık: Vestel VP10 - VP11 Rom

Meta açıklama: Vestel VP10 - VP11 Rom

dark-black

Yeni üye
Kayıtlı üye
10 Ara 2018
3
0
1
36
Yazılım değiştirmekten kastınız engelleri kaldırmak mı yoksa cihazınıza güncel bir Android sürümü yüklemek mi?
merhaba paradox dosyayı tekrar indiriyorum güncel winrar ile çıkarmayı deneyeceğim. asıl amacım room yükleyerek cihazın eba engellerini kaldırmak bu yükleyecek olduğum rom ile mümkün mü ? farklı bir şey yapmam gerekecek mi? iyi çalışmalar

dark-black

Yeni üye
Kayıtlı üye
10 Ara 2018
3
0
1
36
güncel winrar ile dosya açılmaktadır eski versiyon lar ile sorun yaşanmakta teşekkürler paradox

mkdevecioglu

Yeni üye
Kayıtlı üye
23 Ara 2018
3
0
1
30
@Paradox Hocam öncelikle merhaba, dosyayı indirdim fakat cihazı ses kısma tuşu ile göstermeye çalıştıığımda bilgisayarda saece ses geliyor bilinmeyen aygıt uyarısı olmuyor. aygıt yöneticisindede bilinmeyen kaynak yok. Yardımcı olur iseniz çok sevinirim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
@Paradox Hocam öncelikle merhaba, dosyayı indirdim fakat cihazı ses kısma tuşu ile göstermeye çalıştıığımda bilgisayarda saece ses geliyor bilinmeyen aygıt uyarısı olmuyor. aygıt yöneticisindede bilinmeyen kaynak yok. Yardımcı olur iseniz çok sevinirim.

İşletim sisteminiz Microsoft Windows 8 ve üzeri ise,
Sürücü sorunları yaşarsınız.
RockChip'in ne yazık ki böyle bir sorunu var.
Yazılımı hafıza kartı üzerinden yüklemeyi denediniz mi?

mkdevecioglu

Yeni üye
Kayıtlı üye
23 Ara 2018
3
0
1
30
İşletim sisteminiz Microsoft Windows 8 ve üzeri ise,
Sürücü sorunları yaşarsınız.
RockChip'in ne yazık ki böyle bir sorunu var.
Yazılımı hafıza kartı üzerinden yüklemeyi denediniz mi?
sanıyorum ki geliştirme seçenekleri açık değil, ayrıca klasörün içerisinde olan kullanım kılavuzunda uptade'i yükleyin demişsiniz ama ben orada uptade e dair birşey bulamadım :/

Eki görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

ekran bu şekilde

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
sanıyorum ki geliştirme seçenekleri açık değil, ayrıca klasörün içerisinde olan kullanım kılavuzunda uptade'i yükleyin demişsiniz ama ben orada uptade e dair birşey bulamadım :/

Eki görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

ekran bu şekilde

Yazılım yükleme işlemi için geliştirici seçeneklerinin açık olmasına gerek yok.
Hafıza kartından yazılım yüklemesi yapmak için,
Cihazınız Vestel V10 ise, VP 10 SD Kart... isimli dosyanın adını update olarak değiştiriniz.

• Beğen
Tepkiler: mkdevecioglu

mkdevecioglu

Yeni üye
Kayıtlı üye
23 Ara 2018
3
0
1
30
Yazılım yükleme işlemi için geliştirici seçeneklerinin açık olmasına gerek yok.
Hafıza kartından yazılım yüklemesi yapmak için,
Cihazınız Vestel V10 ise, VP 10 SD Kart... isimli dosyanın adını update olarak değiştiriniz.
Malesef hocam, o şekilde değiştirsem dâhi herhangi bir değişiklik görünmüyor. Ne yapmam gerekiyor bilmiyorum. Birde yukarıda ek olarak gönderdiğim ekran fotoğrafındaki durum neyden kaynaklı ne şifresi istiyor bi bilgi verebilir misiniz? Kurtuluşu varmıdır bunun?

Son düzenleme:

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Malesef hocam, o şekilde değiştirsem dâhi herhangi bir değişiklik görünmüyor. Ne yapmam gerekiyor bilmiyorum. Birde yukarıda ek olarak gönderdiğim ekran fotoğrafındaki durum neyden kaynaklı ne şifresi istiyor bi bilgi verebilir misiniz? Kurtuluşu varmıdır bunun?

O zaman sizin yazılım yükleme işlemini bilgisayar üzerinden yapmanız gerekli.
O bahsettiğiniz şifre, cihazı etkinleştirmek için gerekli olan şifredir.

kupon45

Yeni üye
Kayıtlı üye
6 Ara 2018
2
0
1
35
merhaba vp10 için 4.1.1 de hafıza 500mb gözüküyor 4.0.4 de ise dokunmatik çalışmıyor ilgilenirseniz sevinirim şu cihaza stabil bir rom bir türlü bulamıycaz galiba

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com

aliteknik

Yeni üye
Kayıtlı üye
27 Ara 2018
1
0
1
36
ustam iki tane vp10 var dosyaları indirdim pc im vindows 7 ses kısma ses açma hem kısma hep açma hepsi ile deniyorum , pc den ne ses geliyor ne görüyor , tableti pc ye nasıl gösterebilirim başka türlü, usb girişleri sağlam tablet lerin onlardan eminim

Machine

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
31 May 2018
851
341
63
Türkiye
ustam iki tane vp10 var dosyaları indirdim pc im vindows 7 ses kısma ses açma hem kısma hep açma hepsi ile deniyorum , pc den ne ses geliyor ne görüyor , tableti pc ye nasıl gösterebilirim başka türlü, usb girişleri sağlam tablet lerin onlardan eminim

Farklı usb kablosu , bilgisayarın farklı usb portunu dene ustam.

redrosa66

Yeni üye
Kayıtlı üye
3 Tem 2018
4
3
3
44
@Paradox Hocam selamun aleyküm.
VP10 tabletim var. Win7 32B
Sıkıntı şu ki; cihaz kapalı haldeyken, usb kablosunu bağladığımda (ses kısma açma vs. hepsi ile) herhangi bir şekilde pc cihazı görmüyor. Açık haldeyken ise MTP USB Aygıtı olarak görüyor ama driver tanınmıyor gibi ünlem işareti var.
Rockchip lerde cihaz açıkken dahi pc ye bağladığında port no pembe olarak görür ve Switch dediğinde recovery modunda açar yeşile çevirir biliyosun. Fakat MTP USB Aygıtı olarak gördüğünde de pembe yanmıyor.
Okul tableti bu. Bi yardımcı olabilirsen çok sevinirim. 15 gündür uğraşıyorum vallahi.

• Beğen
Tepkiler: muhammedkzgn

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Sıkıntı şu ki; cihaz kapalı haldeyken, usb kablosunu bağladığımda (ses kısma açma vs. hepsi ile) herhangi bir şekilde pc cihazı görmüyor. Açık haldeyken ise MTP USB Aygıtı olarak görüyor ama driver tanınmıyor gibi ünlem işareti var.
Rockchip lerde cihaz açıkken dahi pc ye bağladığında port no pembe olarak görür ve Switch dediğinde recovery modunda açar yeşile çevirir biliyosun. Fakat MTP USB Aygıtı olarak gördüğünde de pembe yanmıyor.
Okul tableti bu. Bi yardımcı olabilirsen çok sevinirim. 15 gündür uğraşıyorum vallahi.

A.S.
Bilgisayarınızın işletim sistemi Microsoft Windows 10 ise, sürücülerle ilgili sorun yaşıyorsunuz demektir.
Bu cihaza işlem yapmak için Microsoft Windows 7 işletim sistemli bir cihaz kullanmanız faydalı olacaktır.

redrosa66

Yeni üye
Kayıtlı üye
3 Tem 2018
4
3
3
44
A.S.
Bilgisayarınızın işletim sistemi Microsoft Windows 10 ise, sürücülerle ilgili sorun yaşıyorsunuz demektir.
Bu cihaza işlem yapmak için Microsoft Windows 7 işletim sistemli bir cihaz kullanmanız faydalı olacaktır.

Hocam en başta yazmıştım gözden kaçırdın sanırım. Win7 32B

muhammedkzgn

Yeni üye
Kayıtlı üye
7 Şub 2019
6
0
1
26
Tabletteki vestel ekranında kalma sorunu bende de var. win10 kullanıyorum adminin dediği gibi sıkıntı çıkması normal ama win7-8 lerde neden olmuyor hala anlamıyorum üstel,k win7 de de denedim. Sorununa çözüm bulursan beni bilgilendirirsen sevinirim...