Bilgi Video Boyutu Küçültme Programı Kullanımı (Format Factory)

bykalfa

Aktif üye
Kayıtlı üye
24 Ağu 2017
138
85
28
İstanbul
Son düzenleme:

Machine

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
31 May 2018
851
341
63
Türkiye
Emeğinize sağlık.
1.mesaj içerisine indirme bağlantısı eklerseniz,
forumu ziyaret eden üyelerimiz için kolay erişilebilir olur.
Zira videonun açıklama kısmında var olduğunu biliyorum.

• Beğen
Tepkiler: bykalfa

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Benimde sık sık kullandığım bir programdır kendileri.
Program için sadece video boyutu küçültüyor dersek, programa haksızlık etmiş oluruz.
Program medya dosyaları ile ilgili hemen hemen her işlemi başarıyla yapabilmektedir.
Bilgisayarlarımdan asla eksik etmediğim programlardan biridir.
Tek bir kötü yanı var, kurulurken, kendisi ile beraber saçma sapan bazı programlar kurmaya çalışmasıdır.
Sanırım bu da programın ücretsiz olmasından kaynaklanıyor.
Program kendisi ile beraber kurulan programlardan para kazandırıyor olabilir.
Programın kurulum dosyasını indirdikten sonra, internet bağlantınızı kapatıp kurulum yapmanızı öneririm.

bykalfa

Aktif üye
Kayıtlı üye
24 Ağu 2017
138
85
28
İstanbul
Benimde sık sık kullandığım bir programdır kendileri.
Program için sadece video boyutu küçültüyor dersek, programa haksızlık etmiş oluruz.
Program medya dosyaları ile ilgili hemen hemen her işlemi başarıyla yapabilmektedir.
Bilgisayarlarımdan asla eksik etmediğim programlardan biridir.
Tek bir kötü yanı var, kurulurken, kendisi ile beraber saçma sapan bazı programlar kurmaya çalışmasıdır.
Sanırım bu da programın ücretsiz olmasından kaynaklanıyor.
Program kendisi ile beraber kurulan programlardan para kazandırıyor olabilir.
Programın kurulum dosyasını indirdikten sonra, internet bağlantınızı kapatıp kurulum yapmanızı öneririm.

Evet aslında ben proğramı tek yönüyle inceledim ve tavsiye ettim ama dediğin gibi pekçok işe yarıyor. Ya bu yetersiz daha iyisi varmı acaba dediğimi bilmiyorum hep bunu kulllanıyorum.

EliteMan

Çalışkan üye
Yasaklı üye
27 Kas 2019
1,137
527
113
18
Ben Bu Konularda movavi editörü kullanıyorum aşırı başarılı

• Beğen
Tepkiler: bykalfa

kensopoy

Yeni üye
Kayıtlı üye
1 Ağu 2018
14
3
3
37
Kardeşler format factory bir nebze küçültüyor idi. Fakat bende handbreaki keşfettim. Gerçekten video kalitesinden ödün vermeden küçültme yapan handbreakide denemenizi tavsiye ederim. Format factory de güzel.

bykalfa

Aktif üye
Kayıtlı üye
24 Ağu 2017
138
85
28
İstanbul
Kardeşler format factory bir nebze küçültüyor idi. Fakat bende handbreaki keşfettim. Gerçekten video kalitesinden ödün vermeden küçültme yapan handbreakide denemenizi tavsiye ederim. Format factory de güzel.
Bu proğramıda deneyeceğim ve Türkçe kaynak olarak bir video da ona hazırlama imkanım olur umarım. Teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: kensopoy