Stock Rom Vodafone Smart 4 Max Stock Rom ve Kurulumu

Yazdır

jashuva

Üye
Kayıtlı üye
13 Mar 2017
95
41
18
Vodafone smart 4 max Türkçe stock romu ilk defa yine biz yayınlıyoruz. Ayrıyeten yardımları için coban32 ve Paradox kardeşime teşekkür ediyorum.

Vodafone smart 4 max aslında Yulong/Coolpad 8890U modeli. Stock romu yüklemek için stock romu indiriyoruz ve winrar ile açıyoruz. Coolpad driver ı indirip kuruyoruz. son olarakta Coolpad Download Assistant Setup indirip kuruyoruz.

işlemlere başlamadan önce telefonun arka kapağını açıyoruz ve batarya konnektörünü söküyoruz cihaz bataryasız olacak bataryasız şekilde usb kabloyu takınca ekranda direk fastboot mode yazacak. Coolpad Download Assistant programını açıyoruz ve 2 yazan bölümde tıklıyoruz ve romumuzu yani 4.4.357.25.T3.140821.8890U.vf_tr.CPB dosyasını gösteriyoruz ve yeşil tuşa basıp işlemi başlatıyoruz. anlamayanlar videoyu izleyebilirler.

yapılış şekli

Medyayı görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

gsm78

Yeni üye
Kayıtlı üye
10 Eyl 2017
9
0
1
45
evet aynı yazılım rom türkçe dil seçeneği yok malesef vodafone portekiz romu yukarda verilen başka bir yerden vodafone greece yunanistan romunu buldum ancak oda türkçe dil içermiyor efendim.

securityy8282

Yeni üye
Kayıtlı üye
18 Ocak 2019
2
0
1
41
Paradox kardeşim ayarlar kısmına girip baktığımda 4g seçeneği yok şebeke ayarlar kısmında GSM/WCDMA otomatik diye seçenek çıkıyor. Bu rom un yabancı olanını yükledim kontrol ettim 4g şebekesi geliyor. İlginiz için teşekkürler.