Vodafone Smart 6 IMEI Null Hatası

Yazdır

hasanfidan1903

Üye
Kayıtlı üye
21 Eki 2017
38
22
8
34
Evet yazılım yükleyince düzeldi aynı sorunla karşılaşan arkadaşlar önce yazılım yüklemeyi denesinler.
Forumdaki herkese ilgi ve alakası için çok teşekkür ederim özellikle serdar bey size

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Evet yazılım yükleyince düzeldi aynı sorunla karşılaşan arkadaşlar önce yazılım yüklemeyi denesinler.
Forumdaki herkese ilgi ve alakası için çok teşekkür ederim özellikle serdar bey size
Rica ederim. Elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalıştık. Bu sitede herzaman saygı ile yaklaşan kişilere destek veriyoruz. Arada saygısız bir kaç kendini bilmez çıkıyor ama onu da idare ediyoruz. Gene takıldığınız yer olursa yardımcı oluruz her zaman.

ismailalper

Yeni üye
Kayıtlı üye
30 Ocak 2017
19
9
3
40
Telefonu açtım şarj azdı bir uygulama optimize ediliyor derken şarj bitti kapandı açınca böyle oldu.bikac telefoncu ya götürdum olmuyor deyip geri verdiler maalesef bende kendim uğraşayim dedim lakin olmadı
kardeşim olmaması normal o cihazda null modem ıc den yapıyo yani donanımsal arıza cihaz normalinden fazla ısınır dikkat edersen ben daha önce yazılımla çözdüm yarım saat sonra gene nula döndü

samazung

Üye
Kayıtlı üye
8 Eki 2018
76
37
18
46
Bu cihaza twrp li rom yükleyince sim kartı görmez ve imei unknown durumuna düşer.