WhatsApp Konuşmalarını iPhone'dan Android'e Aktarmak

WhatsApp Konuşmalarını iPhone'dan Android'e Aktarmak

G Ghost. - #1
Başlıkta da belirttiğim gibi WhatsApp Konuşmalarını iPhone'dan Android'e kopyalama işlemini nasıl yapabilirim.
Bir bilgisi veya fikri olan var mı acaba? Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
Paradox Paradox - #2
Bu konu biraz karışık, bulunan konuyu incelemeniz faydalı olacaktır.
G Ghost. - #3
Öncelikle teşekkür ederim.Bu konuyu bende görmüştüm ama bu uygulama maalesef ücretli
Başka bir türlü yapma şansımız yok mu acaba ?
Paradox Paradox - #4
Öncelikle teşekkür ederim.Bu konuyu bende görmüştüm ama bu uygulama maalesef ücretli
Başka bir türlü yapma şansımız yok mu acaba ?

Uygulamayı illa ki Google Play'dan indirmeniz gerekmiyor ki.
Değil mi yani?

G Ghost. - #5
@Paradox, Baya bir uğraştırsa da yukarıdaki site ve bir kaç siteden daha bulup uyguladığımız yöntemlerle aktarım sağlayabildik.
Bu arada WazzapMigrator uygulamasını da Google Play harici indirince de işimizi gördü.
Teşekkür ederim.:)
Paradox Paradox - #6
@Paradox, Baya bir uğraştırsa da yukarıdaki site ve bir kaç siteden daha bulup uyguladığımız yöntemlerle aktarım sağlayabildik.
Bu arada WazzapMigrator uygulamasını da Google Play harici indirince de işimizi gördü.
Teşekkür ederim.:)

Geçmiş olsun.
G Ghost. - #7
Geçmiş olsun.
Eyvallah tekrardan teşekkür ederim.
Yaptığım işlemleri biraz toparlayayım burada paylaşırım. Birilerinin daha işine yarar.
Paradox Paradox - #8
Eyvallah tekrardan teşekkür ederim.
Yaptığım işlemleri biraz toparlayayım burada paylaşırım. Birilerinin daha işine yarar.

Bekliyoruz efendim.
G Ghost. - #9
Kusura bakmayın biraz geç oldu. Bir arkadaşla beraber yapmıştık anca fırsat bulabildim. Aslında pekte farklı birşey yapmamışız yukarıdaki @Paradox, paylaştığınız sitedekilerin aynılarını yapmışız. Sadece ;

iTunes ile aldığımız yedek dosyaslarını İphone Backup Browser programı ile bulamadığımız için programını kullandık.
geriye kalan bütün işlemler aynı şekilde uyguladık.
Paradox Paradox - #10
Kusura bakmayın biraz geç oldu. Bir arkadaşla beraber yapmıştık anca fırsat bulabildim. Aslında pekte farklı birşey yapmamışız yukarıdaki @Paradox, paylaştığınız sitedekilerin aynılarını yapmışız. Sadece ;

iTunes ile aldığımız yedek dosyaslarını İphone Backup Browser programı ile bulamadığımız için programını kullandık.
geriye kalan bütün işlemler aynı şekilde uyguladık.

:tsk:
G Ghost. - #11
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/whatsapp-konusmalarini-iphonedan-androide-aktarmak.8070/