Çözüldü Xiaomi Mi 10 (umi) IMEI Repair - Detaylı Anlatım - Mobil Kulüp'e Özel

Meta başlık: Xiaomi Mi 10 (umi) IMEI Repair - Detaylı Anlatım - Mobil Kulüp'e Özel

Meta açıklama: Xiaomi Mi 10 (umi) IMEI Repair - Detaylı Anlatım - Mobil Kulüp'e Özel

Yazdır

Aydar

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
28 Tem 2019
4,619
11,813
163
Meksika
t.me
Qcn aracı sim-1 seçeneğini kullanarak değiştirilmiş qcn'yi geri yüklediğimde ilk imeiim de değişiyor. Imei 2 başarıyla değiştirildi ancak imei 1'de imei 1, sim 1 imei'yi doğru almak için ne yapabilirim?
Öncelikle cihazınıza Hindistan yazılımı yükleyiniz.
Yazılımdan sonra IMEI Repair işlemleri yapınız.

bektafig

Yeni üye
Kayıtlı üye
2 Şub 2021
6
0
1
35
Merhabalar. Suriyeden getirmiş oldugum Mi 10 telefonun imei kayıt süresi geçti. Bu yontem ile bende bulunan 4.5g destekli bir android cihazın imei numarasını bu cihaza atabiliyormuyum. tek sim kart kullanıyorum. Bireysel kullanıcıyım. Herhangi ticari amacım yoktur. Cihazı bilmediğim bir yere götürüp saçma sapan yazılım atmadan kendim elimdeki bir telefonun imei sini atayım diyorum.

repair fln demişsiniz de 6-7 yıldır bu işlerle ugrasmıyorum geri kaldım. cevaplarsanız sevinirim.

Teşekkürler

Son düzenleme:

Aydar

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
28 Tem 2019
4,619
11,813
163
Meksika
t.me
Merhabalar. Suriyeden getirmiş oldugum Mi 10 telefonun imei kayıt süresi geçti. Bu yontem ile bende bulunan 4.5g destekli bir android cihazın imei numarasını bu cihaza atabiliyormuyum. tek sim kart kullanıyorum. Bireysel kullanıcıyım. Herhangi ticari amacım yoktur. Cihazı bilmediğim bir yere götürüp saçma sapan yazılım atmadan kendim elimdeki bir telefonun imei sini atayım diyorum.

repair fln demişsiniz de 6-7 yıldır bu işlerle ugrasmıyorum geri kaldım. cevaplarsanız sevinirim.

Teşekkürler
Konudaki adımları izleyerek yapabilirsiniz.
Not: Bu cihaz en küçük hata da Hizmet Yok Sorunu yaşarsınız?

Tevoo

Yeni üye
Kayıtlı üye
21 Tem 2020
1
0
1
28
Merhabalar anlatım için çok teşekkür ederim ancak benim bir sorum çin modeli için bu yöntemler uygunmudur başarılı olur mu
Model: m2001j2c

Aydar

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
28 Tem 2019
4,619
11,813
163
Meksika
t.me
Merhabalar anlatım için çok teşekkür ederim ancak benim bir sorum çin modeli için bu yöntemler uygunmudur başarılı olur mu
Model: m2001j2c
Şahsen denemedim. Ama siz deneyebilirsiniz.
Uyarı: Her ne kadar işlem yaparsanız yapın her zaman EFS ve Modem Yedeğini alınız.

R4W

Yeni üye
Kayıtlı üye
13 Mar 2021
4
0
1
37
@Soulfly

hocam işlemleri aynı rehberdeki gibi yaptım ancak bende yüklü olan hindistan romda çift hat göstermiyor hata nerde olabilir

R4W

Yeni üye
Kayıtlı üye
13 Mar 2021
4
0
1
37
son çıkan eu romu yükleyince cihaz çift sim görmeye başladı. ancak 4.5g yok