Çözüldü Xiaomi Mi 10 (umi) IMEI Repair QCN

Yazdır

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
ByDark arkadaşımız hocam. 200TL istiyor, kendi dosyalarım dedi her teamviewer paylaşandan alıyor sanırım bu ücreti.

İnsanların bir şeyler yaparak para kazanmalarına bir şey sözüm yok.
Lakin herkesin kendisine yontmasına da tahammül edemiyorum.
Yanlış anlaşılmasın, kimseden maddi bir beklentimiz yok.
Çok şükür.

Forumumuz sayesinde para kazanan herkes, foruma katkıda bulunmak zorundadır.
Forumda hiç faydalı konular açmayan,
Sadece para kazanabileceği durumlarda harekete geçerek konulara yorum yazan üyeler burada fazla kalamazlar.
Bu konunun takipçisiyim.

Ormandan para kazanıyorsanız, ormana da gereken özeni göstermeniz ve onu ayakta tutmaya çalışmanız gerekir.
Aksi halde bir gün baltanızla ormana geldiğinizde, elinizde kalan tek şey, elinizde tuttuğunuz baltanın sapı olabilir.

xiaomidestekimeirepair

Üye
Kayıtlı üye
23 Eyl 2020
49
18
8
34
Çok şükür.

Sadece para kazanabileceği durumlarda harekete geçerek konulara yorum yazan üyeler burada fazla kalamazlar.
Bu konunun takipçisiyim.

Ormandan para kazanıyorsanız, ormana da gereken özeni göstermeniz ve onu ayakta tutmaya çalışmanız gerekir.
Aksi halde bir gün baltanızla ormana geldiğinizde, elinizde kalan tek şey, elinizde tuttuğunuz baltanın sapı olabilir.

Teşekkür ederim anlayışınız için.

@ProGsm denedim hocam olmadı malesef. India romda aynı. Cihaz 12GB çin sürümü değil 8GB global sürüm belki o sebeple olmuyordur.

xiaomidestekimeirepair

Üye
Kayıtlı üye
23 Eyl 2020
49
18
8
34
bir yerlerde hata yapıyorsunuz demek ki

İşlem her yerde aynı, hata yapılacak detayda bir yer yok ki..

1- TWRP den EFS birimlerini sıfırla, factory_nv ve NON-HLOS birimlerini yükle.
2-Qualcomm_Smartphone_Write_IMEI_Tool ile düzenle.
3-TWRP den kullanılacak Rom'un NON-HLOS yükle.
4-Editlenmiş QCN dosyasını yükle.
5-Rom yükle.

ByDark

Aktif üye
Yasaklı üye
11 Kas 2020
130
38
28
27
İşlem her yerde aynı, hata yapılacak detayda bir yer yok ki..

1- TWRP den EFS birimlerini sıfırla, factory_nv ve NON-HLOS birimlerini yükle.
2-Qualcomm_Smartphone_Write_IMEI_Tool ile düzenle.
3-TWRP den kullanılacak Rom'un NON-HLOS yükle.
4-Editlenmiş QCN dosyasını yükle.
5-Rom yükle.
hatalı demiştim :)

ByDark

Aktif üye
Yasaklı üye
11 Kas 2020
130
38
28
27
Çok şükür.

Bu konunun takipçisiyim.

sadece para kazanabiliceğim durumlara değil yardımcı olabildiğim paylaşımlara da yorum atıyorum bir çok üyeye de yardımcı oldum burda referans da gösterebilir üyelerin kendilerine de sorabiliriz bu arkadaş sanki çok bedava iş yapıyormuş gibi beni şikayet ediyor bir de ismi bile ücretli destek verdiğinin kanıtı ki o ismi alıp bi mi10 repair yapamaması da ayrı bir saçmalık bence bir benim faydalı olduğum insanlara bir de arkadaşın faydalı olduğu üyelere bakılmalı forumda oldukça aktif biriyim ayrıca profilimden de bu durum oldukça açık bence

ProGsm

Aktif üye
Kayıtlı üye
12 May 2018
525
201
43
43
sadece para kazanabiliceğim durumlara değil yardımcı olabildiğim paylaşımlara da yorum atıyorum bir çok üyeye de yardımcı oldum burda referans da gösterebilir üyelerin kendilerine de sorabiliriz bu arkadaş sanki çok bedava iş yapıyormuş gibi beni şikayet ediyor bir de ismi bile ücretli destek verdiğinin kanıtı ki o ismi alıp bi mi10 repair yapamaması da ayrı bir saçmalık bence bir benim faydalı olduğum insanlara bir de arkadaşın faydalı olduğu üyelere bakılmalı forumda oldukça aktif biriyim ayrıca profilimden de bu durum oldukça açık bence
ya arkadaslar hersey para demek degıl evet ortada bı emek vardır bunu anlıyorum ama hıcbır sey para anlamına gelmıyor benım kannatım bu ozaman her paylasdıfımız dosyadan yada her yardımcı oldugumuz kısı yad kısılerden bırseyler talep edelım buda yanlıs suankı surecte herkes herkese yardımcı olmalı bence laflarımda bı kusur var ise aff ola

xiaomidestekimeirepair

Üye
Kayıtlı üye
23 Eyl 2020
49
18
8
34
hatalı demiştim :)

Nedir hata söylesenizde yapsak bizde?

Edit: Tüm işlemleri üzerinden yaptığımda her şey sorunsuz çalıştı. Çok uğraştırdı ama sonuç sevindirici oldu. Farklı bir yöntem kullanarak yapıldı. Poco F2 Pro dosyaları kullanılmadığı için 864376026015007 imei'si yerine orjinal imei ilk sırada gözükmektedir.

Eki görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com

Forumda konu açmaya ve bildiklerinizi paylaşmaya gayret ediniz.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
forumda siz yöneticiler dışında en aktif 2 üye var ben ve ProGSM bu şekilde de devam edicek üyelerin sorunlu çözmeye yönelik çalışmaya devam edicez.

Forumu gezerken dikkat etmişsinizdir, neredeyse bizim kadar aktif üyeler artık aramızda değiller.
Daha önce de belirttiğim gibi, kimsenin kazancında gözümüz yok.
Lakin iş tamamen kazanca odaklı olmamalı.
Yeni konular açarak, faydalı paylaşımlarda da bulunmalısınız.