Çözüldü Xiaomi Mi 10 UMI IMEI Repair

Yazdır

ProGsm

Aktif üye
Kayıtlı üye
12 May 2018
525
201
43
43
Merhabalar,MobilKulub değerli üyelerimiz. Bugün sizlere xiaomi Mi10 umi Repair işlemi nasıl yapılır onu anlatacağım.
oncelikle cihazınızın Bootloader Kiliti acık ve Cift sim Tepsinızın olması gerekıyor
ilk olarak india romunu kuracagız
ardından asagıda vercegım dosyaları ındirin

Twrp atıyoruz ve root dosyamızı kuruyoruz daha sonrasında komutlarla efs yedeklerımızı alıyoruz olur bır yanlıslık yaparsanız gerı yukleme sansınısınız olsun asagıdakı dosyanın ıcındekı dosyaları telımızın hafızasına atarak
komutlarla kurulum yapıyoruz

Telimizin hafızasına ılk attıgımız dosyalardan ılk olarak factory_nv dosyamızı yazdırıyoruz ardından eng modem dosyamızı yazdırıyoruz ve efslerımızı sılıyoruz telımızı acıp Qualcomm_Smartphone_Write_IMEI_Tool_v1.01 programı ıle dıag acıp plakamızı yazdırıp telı kapatıyoruz ve twrp modda alıp miorji.bin dosyamızı yazdırıyoruz telımızı acıp jja da yaptıgımız qcn dosyasını qpst dowland ıle yazdırıp gerı indiridıgımız india romumuzu yukluyoruz

Not:
Telefonunuzada olabılecek Sonuclar ben ve MobilKulub Ailesi Sorumlu Degildir

Dosya sifresi: XiaomiKolik

Not: T.C. yasalarına göre imei değiştirmek suçtur burada ki işlemi yalnızca persist dosyası veya imei numaralarınızın silinmesi durumunda kendi orjinal numaralarınızı düzeltmek için kullanın.

Moderatör tarafında düzenlendi:

barzul

Yeni üye
Kayıtlı üye
5 Ocak 2019
16
1
3
36
teşekkürler şifre alabilirmiyim birde parmak izi sorununa çözüm bilenler var mı

• Beğen
Tepkiler: ProGsm

barzul

Yeni üye
Kayıtlı üye
5 Ocak 2019
16
1
3
36
persist dosyası ıle oynamayın yoksa parmak ızı sorunu alırsınız
mlsf eng rom yuklenmiş daha önceden ben işlem yapmıştım zaten şuan kullanıyorumda sizdeki işlem nasıl onu merak ettim.
şimdi sadece sorun parmak izi ona çözum arıom :S

xiaomidestekimeirepair

Üye
Kayıtlı üye
23 Eyl 2020
49
18
8
34
Şifreyi atabilir misin ustam? miorji.bin dosyası nedir bilmiyorum ama bu yöntem ile Vodafone 4.5g de sıkıntı oluyor mu? Ben farklı bir yöntemle yapıyorum 4.5g de problem oluyordu Vodafone da.