Çözüldü Xiaomi Mi 10T (apollo) IMEI Repair - Detaylı Anlatım - Mobil Kulüp'e Özel

Meta başlık: Xiaomi Mi 10T (apollo) IMEI Repair

Meta açıklama: Xiaomi Mi 10T (apollo) IMEI Repair

Yazdır

hayati6103

Yeni üye
Kayıtlı üye
10 Ocak 2021
23
3
3
33
global sürüme geç hocam yada endonezyaya düzeliyor. 12.0.7 sanırım sizinki bendede aynı sıkıntı var volteyi kapatyınca gönderiyor

arkadaşlar merhaba,
imei atmadım henüz telefona, bundan ötürü "VoLTE" özelliği aktif olduğundan şebeke desteklemiyor. buda sorun oluyor.. VoLTE özelliğini kapattıktan sonra sms gönderme sorunu çözüldü. Kayıtlı iphone telefona kartı tak ordan volteyi aç gibi yazılar okudum, denedimdei ama volteyi aç/kapat özelliği pasifti.

Ayrıca, 2 hafta önce güncelleme geldi, o günden beri Google Rehber(illet) düzgün çalışmıyor, sensör hatası veriyor.
başka rehber uygulaması indirip denedim, sorun GOOgle Rehberde idi. gelen arama yanıtlanmıyor,ekran kararıyor/beyazlıyor temaya göre, bildirim çubuğundan yanıtlama yapıyordum.
Daha sonra bir arkadaş, telefon ve mesaj uygulamasının Depolama verilerini önbelleği temizletti, sorun şimdilik çözüldü gibi.
umarım tecrübem sizlere yardımcı olur.

bilgilerinize sunarım.

saygılarımla

• Beğen
Tepkiler: toricelli

alemkes

Yeni üye
Kayıtlı üye
21 Ocak 2021
11
1
3
49
herkese selamlar 3 adet telefonuma burdan ustalar sayesinde imei atıldı sorunsuz çalışıyor 2 adet mi 10t ve redmi not9 pro şimdi nasıp olursa bir adet mi 10t ye atılacak sormak isteğim başından geçen veya konu hakkında bilgisi olan Mi10t telefonu sıfırlamak istiyorum imei gider mi acaba

doganer1

Yeni üye
Kayıtlı üye
21 Eki 2019
4
1
3
40
teşekkür ederim ustam, emeğine sağlık. EFS sıfırlamayı xiaomi imei tools daki EFS sıfırlama ile yapsam ne olur acaba? ve EFS yedeğini kod ile değilde TWRP EFS backup yapsam sıkıntı olur mu? diğer cihazlarda bu şekilde yapıyordum bunda farklı mı acaba ondan sordum. iyi çalışmalar dilerim.

toricelli

Aktif üye
Kayıtlı üye
11 Ara 2020
156
105
43
44
herkese selamlar 3 adet telefonuma burdan ustalar sayesinde imei atıldı sorunsuz çalışıyor 2 adet mi 10t ve redmi not9 pro şimdi nasıp olursa bir adet mi 10t ye atılacak sormak isteğim başından geçen veya konu hakkında bilgisi olan Mi10t telefonu sıfırlamak istiyorum imei gider mi acaba
Kendi telefonum olan mi10t pro üzerinde gerek telefon üzerinden fabrika ayarları, gerekse miflash uygulamasından fastboot rom yükleme gerekse de twrp üzerinden yapılan her türlü wipe işleminde imei olduğu gibi kaldı, silinmedi.

• Beğen
Tepkiler: alemkes

toricelli

Aktif üye
Kayıtlı üye
11 Ara 2020
156
105
43
44
teşekkür ederim ustam, emeğine sağlık. EFS sıfırlamayı xiaomi imei tools daki EFS sıfırlama ile yapsam ne olur acaba? ve EFS yedeğini kod ile değilde TWRP EFS backup yapsam sıkıntı olur mu? diğer cihazlarda bu şekilde yapıyordum bunda farklı mı acaba ondan sordum. iyi çalışmalar dilerim.
imei tools üzerinden deneme yapmadığım için bu durumu bilemiyorum. Kodları kopyala yapıştır yaparak manuel yapabilirsiniz sıkıntı olmaz.
TWRP'den EFS backup yapabilirsiniz; ama bazı arkadaşlarda backup'u restore ettiklerinde sıkıntı çıktığını söylemişlerdi. O yüzden onuda riske atmadan manuel olarak yaparsanız daha iyi olabilir.

• Beğen
Tepkiler: doganer1

doganer1

Yeni üye
Kayıtlı üye
21 Eki 2019
4
1
3
40
imei tools üzerinden deneme yapmadığım için bu durumu bilemiyorum. Kodları kopyala yapıştır yaparak manuel yapabilirsiniz sıkıntı olmaz.
TWRP'den EFS backup yapabilirsiniz; ama bazı arkadaşlarda backup'u restore ettiklerinde sıkıntı çıktığını söylemişlerdi. O yüzden onuda riske atmadan manuel olarak yaparsanız daha iyi olabilir.
Teşekkür ederim, ilginiz için, tarifiniz gibi yaptım başarılı şekilde çok sağolun.

• Beğen

alemkes

Yeni üye
Kayıtlı üye
21 Ocak 2021
11
1
3
49
Kendi telefonum olan mi10t pro üzerinde gerek telefon üzerinden fabrika ayarları, gerekse miflash uygulamasından fastboot rom yükleme gerekse de twrp üzerinden yapılan her türlü wipe işleminde imei olduğu gibi kaldı, silinmedi.
Çok teşekkür ederim cekindigim için bilmeden yapmak istemedim siz yapmissiniz gitmeis IMEI gönül rahatlığı ile sıfırlarim artık sagolun

• Beğen

huseyinkazik32

Yeni üye
Kayıtlı üye
23 Mar 2021
5
0
1
33
Öncelikle herkese selamlar Suriye'de görev yapıyorum telim bozuldu buradan mi10t pro aldım bir sürü video izledim bı şekilde twrp yükledim maciks yükledim diak port açıyorm PC goruyor qcn dosyası almaya çalışınca memori file eror diyor yardım edebilecek var mı .twrp den bı ayar felan yapacazmi

SerseristyLe

Yeni üye
Kayıtlı üye
15 Mar 2021
28
3
3
35
Öncelikle herkese selamlar Suriye'de görev yapıyorum telim bozuldu buradan mi10t pro aldım bir sürü video izledim bı şekilde twrp yükledim maciks yükledim diak port açıyorm PC goruyor qcn dosyası almaya çalışınca memori file eror diyor yardım edebilecek var mı .twrp den bı ayar felan yapacazmi
Driverlari kuruyor musunuz hocam?
Akşam 8den sonra team wiever ile yardımcı olurum isterseniz hocam

• Beğen
Tepkiler: huseyinkazik32

erzon

Yeni üye
Kayıtlı üye
21 Ocak 2021
7
0
1
27
selamün aleyküm. 1 ay önce aldığım orjinal qcn yedeğini qfil ile atıyorum telefon açılıyor arayüz gelince resetliyor kendini twrpye atıyor neden yapar bunu. qcn orjinal oynanmamış çift imeili

erzon

Yeni üye
Kayıtlı üye
21 Ocak 2021
7
0
1
27
selamün aleyküm. 1 ay önce aldığım orjinal qcn yedeğini qfil ile atıyorum telefon açılıyor arayüz gelince resetliyor kendini twrpye atıyor neden yapar bunu. qcn orjinal oynanmamış çift imeili
Tmm arkadaşlar hallettim. Rsa koruması olduğu için olmuyormuş. xqcn dosyasını yükleyince oldu