Çözüldü Xiaomi Mi 10T ve Mi 10T Pro Dosyaları

Meta başlık: Xiaomi Mi 10T ve Mi 10T Pro Dosyaları

Meta açıklama: Xiaomi Mi 10T ve Mi 10T Pro Dosyaları

Yazdır

toricelli

Aktif üye
Kayıtlı üye
11 Ara 2020
156
105
43
44
Evet arkadaşlar, işlemleri az önce bitirdim ve sonuç olumlu.
Bahse konu işlem %100 olumlu sonuç verdi. Şimdi güncel rom yükleyip cihazı açacağım, daha sonra ayrıntılı şekilde görsel olarak hazırlıkları yapıp sizlere aktaracağım.

Edit: Arkadaşlar yönetici soulfly işlemleri ve görselleri paylaşmış; ancak isteyen olur düşüncesiyle yaptığım işlemleri görselleriyle paylaşmaya hazırım. Benim işlemlerdeki ekran görüntüleri kısmen daha detaylı; ancak mükerrir paylaşım olmaması için şu anda bir şey yapmıyorum. Talep halinde paylaşırım.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: -yazılımcı-

Serkan85

Yeni üye
Kayıtlı üye
1 Ağu 2019
10
3
3
38
Evet arkadaşlar, işlemleri az önce bitirdim ve sonuç olumlu.
Bahse konu işlem %100 olumlu sonuç verdi. Şimdi güncel rom yükleyip cihazı açacağım, daha sonra ayrıntılı şekilde görsel olarak hazırlıkları yapıp sizlere aktaracağım.

Edit: Arkadaşlar yönetici soulfly işlemleri ve görselleri paylaşmış; ancak isteyen olur düşüncesiyle yaptığım işlemleri görselleriyle paylaşmaya hazırım. Benim işlemlerdeki ekran görüntüleri kısmen daha detaylı; ancak mükerrir paylaşım olmaması için şu anda bir şey yapmıyorum. Talep halinde paylaşırım.
Görseller farklı bir konuda mı ?

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

irfan.bas

Yeni üye
Kayıtlı üye
26 Haz 2021
4
2
3
57
Sorununuz nedir tam olarak team wiewer yazın yardımcı olayım
kusura bakmayın o saatte kimse cevap vermez diye düşünmüştüm cok sagolun
ilginz için team veriyorum musaitseniz

586 479 387

wu8mdes3

• Beğen
Tepkiler: loverless

Sait1

Yeni üye
Kayıtlı üye
29 Haz 2021
3
2
3
32
Hocam ben de mi10t pro var yurtdısı 4ay önce aldım. Mesaj geldi 1 ay içinde telefonunuz kapanacaktır diye son sürüm 12.1.3 güncellemeyi yaptım telefonum kapanır mı ya da napmam lazım emei atılabiliyor mu acaba

• Beğen
Tepkiler: loverless

loverless

Yeni üye
Kayıtlı üye
24 Haz 2020
14
1
3
31
Hocam ben de mi10t pro var yurtdısı 4ay önce aldım. Mesaj geldi 1 ay içinde telefonunuz kapanacaktır diye son sürüm 12.1.3 güncellemeyi yaptım telefonum kapanır mı ya da napmam lazım emei atılabiliyor mu acaba
Kilit açtınız mi cihazda . Kilit açıksa şuanda da yapılır PC olması yeterli ama kilit açmadiysanız hemen açın