Çözüldü Xiaomi Mi 10T ve Xiaomi Mi 10T Pro IMEI Repair (Amatör Versiyon)

Meta başlık: Xiaomi Mi 10T ve Xiaomi Mi 10T Pro

Meta açıklama: Xiaomi Mi 10T ve Xiaomi Mi 10T Pro IMEI Repair (Amatör Versiyon)

Yazdır

adigesumaf

Yeni üye
Kayıtlı üye
21 Nis 2021
2
0
1
34
merhaba arkadaşlar boyle platform olusturdugunuz ıcın tesekur ederım öncelıkle
dün akşam 4-5 saat ugrastım adım adım hersey yaptım en son telefon acıldı mıuı ekranı geldi dil seçerken hata verip tekrar baştan açılıyor telefon bugunden berı ugrasıyorum bır turlu yapamadım mi flas ıle yenıden rom yuklemek istıyorum (\$fastboot -s .* lock) hatası alıyorum
mi 10 t pro android 10 miuı V12.0.4.0.QJDIDXMindo sürümü yuklu idi yedek aldım fakat twrp ile restore den yukleme yapmıyordaha dogrusu super isimli dosyayı bır turlu atamadım telefona ama dıger yedeklerı tekrar kuruyorum yıne aynı telefon kendını sureklı bastan baslatıyor bootloader acık bu arada yardımlarınızı beklıyorum sımdıden tesekurler iyi forumlar kolay gelsın

@Untouchablee, hocam uzaktan yardım ede bilirminiz

Son düzenleme:

Untouchablee

Aktif üye
Kayıtlı üye
14 Şub 2021
401
88
28
27
merhaba arkadaşlar boyle platform olusturdugunuz ıcın tesekur ederım öncelıkle
dün akşam 4-5 saat ugrastım adım adım hersey yaptım en son telefon acıldı mıuı ekranı geldi dil seçerken hata verip tekrar baştan açılıyor telefon bugunden berı ugrasıyorum bır turlu yapamadım mi flas ıle yenıden rom yuklemek istıyorum (\$fastboot -s .* lock) hatası alıyorum
mi 10 t pro android 10 miuı V12.0.4.0.QJDIDXMindo sürümü yuklu idi yedek aldım fakat twrp ile restore den yukleme yapmıyordaha dogrusu super isimli dosyayı bır turlu atamadım telefona ama dıger yedeklerı tekrar kuruyorum yıne aynı telefon kendını sureklı bastan baslatıyor bootloader acık bu arada yardımlarınızı beklıyorum sımdıden tesekurler iyi forumlar kolay gelsın

@Untouchablee, hocam uzaktan yardım ede bilirminiz
Kusura bakmayın hocam ancak gördüm mesajınızı aktifseniz teamviewer id şifre verin bağlanıp yardımcı olmaya çalışayım

• Beğen
Tepkiler: cagricagataykoc

adigesumaf

Yeni üye
Kayıtlı üye
21 Nis 2021
2
0
1
34
Kusura bakmayın hocam ancak gördüm mesajınızı aktifseniz teamviewer id şifre verin bağlanıp yardımcı olmaya çalışayım
yok hocam estafurullah yanlız dün yıne ugrastım elime tugla geçti sanırım :( en son twrp ile yedek aldıgım backups dosyasını yukledım ne oldu nasıl oldu bılmıyorum ama telefon suan hayat belırtısı vermıyor hiç bir şekilde açılmıyor tuşlardan ne yapacagımı bılmıyorum şuan işteyim 4 ten sonra müsait olacagım

Untouchablee

Aktif üye
Kayıtlı üye
14 Şub 2021
401
88
28
27
yok hocam estafurullah yanlız dün yıne ugrastım elime tugla geçti sanırım :( en son twrp ile yedek aldıgım backups dosyasını yukledım ne oldu nasıl oldu bılmıyorum ama telefon suan hayat belırtısı vermıyor hiç bir şekilde açılmıyor tuşlardan ne yapacagımı bılmıyorum şuan işteyim 4 ten sonra müsait olacagım
Tamam hocam 4 ten sonra team atarsanız beraber bakarız cihaza

Ggumus

Yeni üye
Kayıtlı üye
16 Nis 2021
2
0
1
41
Herkese selam, 11. adımdaki backup işlemi ne kadar sürüyor acaba. Benmi işlem yaklaşık 40 dk dır devam ediyor.

fixvoltage

Yeni üye
Kayıtlı üye
27 Nis 2021
2
0
1
35
Ben de Kurban Hocam gibi aynı yerde kaldım. İşlemler tamam, telefon simi görüyor ama şebeke gelmiyor. Nasıl çözeriz hocam.

aykman

Yeni üye
Kayıtlı üye
27 Nis 2021
2
1
3
41
wow. ne xiaomi imiş arkadaş. elime aldım galiba telefonu derken her şey halloldu.
başka yerde bulduğum poco imei repair yapınca uçtu her şey.
olmayacak her şeyi yaptım. boatloder bile kilitlendi.
neyse ki yedeklerle bir şekilde düzeltim her şeyi.
emeği geçen arkadaşlara teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: toricelli

dydnlee

Yeni üye
Kayıtlı üye
30 Ağu 2020
8
1
3
32
Başlığı açan ve destek olan arkadaştan Allah razı olsun mi10t pro için sorunsuz şekilde imei attım. Eline koluna sağlık.

• Beğen
Tepkiler: toricelli

shadow_man

Yeni üye
Kayıtlı üye
18 Nis 2021
2
0
1
36
Merhaba
Ben TWRP ile MAGISK install yapıyorum, sonra telefonu açıyorum MAGISK uygulamasını bir türlü kurulmuş göremiyorum uzun zaman bekledim ama gelmedi. Dolayısıyla "adb shell" komutundan sonra "su" komutunu girince "inaccessible or not found" hatası alıyorum. Lütfen yardımcı olabilir misiniz?

Untouchablee

Aktif üye
Kayıtlı üye
14 Şub 2021
401
88
28
27
Merhaba
Ben TWRP ile MAGISK install yapıyorum, sonra telefonu açıyorum MAGISK uygulamasını bir türlü kurulmuş göremiyorum uzun zaman bekledim ama gelmedi. Dolayısıyla "adb shell" komutundan sonra "su" komutunu girince "inaccessible or not found" hatası alıyorum. Lütfen yardımcı olabilir misiniz?
teamviewer id şifre verirseniz yardımcı olabilirim hocam