Yardım Xiaomi Mi 9T Pro IMEI Repair Sonrası 4.5G Sorunu

• Konbuyu başlatan ylkn
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 77
  • Görüntüleme 13K

erenergen45

Yeni üye
Kayıtlı üye
2 Eki 2020
10
2
3
23
arkadaşlar raphael qcn attım 4,5 g geldi fakat 1 gün sonra arama yapmaya calıstıgım zaman arama yapamaıyorum fakat 4,5g calısıyor internet ve sms atabiliyorum fakat arama yapmıyorum bunun nedenide armayı 3g üzerinden yaptıgı için ayarlardan 3g alınca hat gelmiyor 4,5g alınca hat geliyor sadece internet ve sms kullanabiliyorum yardımcı olabilecek varmı yada da daha önce bu sorunla karşılaşan biri varmı ?

asım.46

Yeni üye
Kayıtlı üye
5 Ağu 2020
4
0
1
37
9 pro kullananlar olarak mağduruz 4.5 g var ama bazen bağlanma sorunu yaşıyor bazen 4,5 g yazısı var ama internet çekmiyor nedir bunun sorunu imei repear sonrası yaşadıklarımız bunlar ustalar bizim durumumuza bir çare diyoruz

ylkn

Üye
Kayıtlı üye
26 Ocak 2020
34
5
8
37
arkadaşlar sorun orjinal qcn yedekleyip kullanılmadığı için oluyo orjinal qcn bulup jjaqcn builderle editleyip qpst ile yükleyin

ProGsm

Aktif üye
Kayıtlı üye
12 May 2018
525
201
43
43
arkadaşlar şöyle bir sorunum var yardımcı olurmsunuz telefona atıyorum imeiyi kullanıyorum 1 gün içinde ne kadar kapatıp acsam sıkıntı olmuyor hat tekrar geliyor fakat 2. gün telefon kapanıp acılınca hat gidiyor ve bir daha gelmiyor tekrar imei atmak zorunda kalıyorm yardımcı olabilecek varmı acaba
yenıden qcn yaz kardesım

ylkn

Üye
Kayıtlı üye
26 Ocak 2020
34
5
8
37
olmuyor kanka bir kaç kere denedim ama 4.5g gelmiyor
bu konunun 3. sayfasında raphael qcn paylaştım onu jja qcnbuilderle yaz qpst ile at efs sıfırlamayı unutma işlemden önce qfill kullanmana gerek yok qpst yeterli oluyo kusura bakma kardeşim bayadır girmiyorum foruma çözmediysen bu kesin çözüm inşallah

kubi85

Yeni üye
Yasaklı üye
24 Şub 2019
11
9
3
33
bu konunun 3. sayfasında raphael qcn paylaştım onu jja qcnbuilderle yaz qpst ile at efs sıfırlamayı unutma işlemden önce qfill kullanmana gerek yok qpst yeterli oluyo kusura bakma kardeşim bayadır girmiyorum foruma çözmediysen bu kesin çözüm inşallah
sana yardımcı oluruuu özeldin yazzz

yusha

Yeni üye
Kayıtlı üye
23 Eyl 2018
2
0
1
44
Olurum tabi gardaşım repair işinden anlıyorsan bu konu içerisinde bir qcn paylaştım ona jjaqcnbuilder ile imei yazıp qpst ile yükle düzelir.
Merhaba hocam ben yapıyorum fakat cihaz 3G ' de kalıyorum yardımcı olabilicek varmı