Xiaomi Mi 9T Pro QCN ile IMEI Atmak

Yazdır

Poyraz0712

Aktif üye
Kayıtlı üye
3 Eki 2018
118
43
28
40
Medyayı görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Merhaba arkadaşlar. Boxsuz mi9t pro cihaza imei rapair yaptım paylaşmak güzeldir bende sizlerle paylaşıyorum.QCN dosyasını ultraedit gibi programlarla editleyin.08 3A aratın.
Bootloader kilidi kapalı olanlar mitoolv2 ile bootloader kilidi açabilirler ben yaparken beklemedim telefondan mi hesabı şifreyi girdim gerisini mitoolv2 ye bıraktım hemen açtı.
Twrp yi yükleyin fastboot modda ardından magisk yükleyin yukarda vermiş olduğum linkte var. Kesinlikte efs backup alın.Twrp advanced terminalden efs reset kodlarını eksiksiz girin.
dd if=/dev/zero of=/dev/block/bootdevice/by-name/modemst1
dd if=/dev/zero of=/dev/block/bootdevice/by-name/modemst2
dd if=/dev/zero of=/dev/block/bootdevice/by-name/fsg
dd if=/dev/zero of=/dev/block/bootdevice/by-name/fsc
Ve yeniden başlatın sim kart takılıysa şebeke gelmeyecektir.Telefon açıkken adb ile diag açma kodlarını girin.
adb devices
adb shell
su
setprop sys.usb.config diag,adb
Diag açıldıktan sonra

MEGA provides free cloud storage with convenient and powerful always-on privacy. Claim your free 50GB now
Görseli görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.
mega.nz

QPST programıyla yüklenen QFİL ile port tanıtıp editlediğiniz qcn dosyasını restore edin. Ardından telefonu pcden çıkarmadan qpst software download kısmından editlediğiniz qcn dosyasını restore edin ve telefonu yeniden başlatın(qfil ile restore ederken program yanıt vermiyor derse qpst software download ile iki kez peşpeşe yükleyin).
K20 pro sayfasında paylaşım yapmıştım Mi9t pro sayfası yok diye sonradan açılmış paylaşıyım dedim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

seckin21

Yeni üye
Kayıtlı üye
16 Ara 2019
2
0
1
42
bunu biraz detaylı acarmısnız

Moderatör tarafında düzenlendi:

Poyraz0712

Aktif üye
Kayıtlı üye
3 Eki 2018
118
43
28
40
eline sağlık usta dediğin gibi 3 tane denedim olmadı bootloder açılmadı başka formulmu var acaba ?
Bootloader işi box hariç diğer açma programlarıyla tamamen şans işi demekki bazı cihaza hemen oluyor. Box ile de umt qc4.7 versiyonda oluyor. Boxsuz bekleme süresiz halleden varsa bilgilendirsin.ben 10cihazdan 6sını mitool v2 ile açtım

emrahky

Yeni üye
Kayıtlı üye
10 May 2020
5
0
1
31
Eğer mi 9t pro ile deneyecek varsa yardımcı olurum tek istediğim temiz qcn hem ben düzgün bir iş yapmış olurum hemde karşımdaki düzgün imei atmış olur. eğer bu mesajı okuyorsan sende bizim gibi hata yapma diye bana yaz. ücret istemiyorum sadece temiz qcn dosyası

AYBARS25

Yeni üye
Kayıtlı üye
26 May 2020
2
0
1
30
Eğer mi 9t pro ile deneyecek varsa yardımcı olurum tek istediğim temiz qcn hem ben düzgün bir iş yapmış olurum hemde karşımdaki düzgün imei atmış olur. eğer bu mesajı okuyorsan sende bizim gibi hata yapma diye bana yaz. ücret istemiyorum sadece temiz qcn dosyası
kardeşim benim mi9t pro şebeke falan hiç yok imei yok yapabilir miyiz

BRS

Yeni üye
Kayıtlı üye
31 May 2020
5
0
1
38
mi 9 t var bende ve bu konularda hiç bilgim yok yardımcı olurmusunuz. imei atılması gerek hattın biri kapandı diğerinin süresi bitmeden yapılması gerek

BRS

Yeni üye
Kayıtlı üye
31 May 2020
5
0
1
38
kendim yapabilirsem pc den daha iyi olur yapamazsam uzaktan yapılacak

BRS

Yeni üye
Kayıtlı üye
31 May 2020
5
0
1
38
hiçbir program yok elımde şuan arastırma içindeyim programları bootloader actım yalnız bir sorunum var süre dolmus hattın bırı bootloader yapmadan ona erişim saglanamz teşekkur ederim ilgilemdiğiniz için

Aydar

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
28 Tem 2019
4,619
11,813
163
Meksika
t.me
hiçbir program yok elımde şuan arastırma içindeyim programları bootloader actım yalnız bir sorunum var süre dolmus hattın bırı bootloader yapmadan ona erişim saglanamz teşekkur ederim ilgilemdiğiniz için
Bootloader açıksa IMEI Repair yaparsınız, sadece sim ikiyi kullanabilirsiniz.

BRS

Yeni üye
Kayıtlı üye
31 May 2020
5
0
1
38
bunun için program linki atabilirmisiniz size zahmet

Hardymen

Yeni üye
Yasaklı üye
6 Eki 2020
1
0
1
49
Hocam mi 9t pro var bende yardımın lazım