Çözüldü Xiaomi Mi 9T Pro TWRP'le Reset EFS Kodları

Aydar

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
28 Tem 2019
4,619
11,811
163
Meksika
t.me
Xiaomi Mi 9 T Pro TWRP'le Reset EFS Kodları

TWRP için:
adb devices
adb shell
listemelemek için:
ls -l /dev/block/bootdevice/by-name

silme komutu:

1) dd if=/dev/zero of=/dev/block/bootdevice/by-name/modemst1

2) dd if=/dev/zero of=/dev/block/bootdevice/by-name/modemst2

3) dd if=/dev/zero of=/dev/block/bootdevice/by-name/fsg

4) dd if=/dev/zero of=/dev/block/bootdevice/by-name/fsc

Konu şahsıma aittir.
Buradan alıntı yapacakların kaynak belirtmeleri gerekmektedir.

ylkn

Üye
Kayıtlı üye
26 Ocak 2020
34
5
8
37
Kardeşim bu kodları girerken twrp açık olmak zorundMi benim twrp açınca sürücü hatası veriyor adb interface ünlem cikiyo .ama cihaz açıkken suruculerde hiçbir sorun yok

dark21

Yeni üye
Kayıtlı üye
9 Mar 2018
23
5
3
25
merhaba nasıl olduysa yanlışlıkla bu kodları mi9t ye yazdım şuan imei alınamıyor efes backup yüklesemde yine aynı elimde başka sağlam bir mi9t var bu partları yedek alıp tekrar nasıl geri yükliyebilirm.

dark21

Yeni üye
Kayıtlı üye
9 Mar 2018
23
5
3
25
hocam ne yapıyorum imei gelmiyor imei unknow diyor 112 bile aramıyor qcn ile imei yazdığımda ise şebek sadece 2 g olarak geliyor

Kensie

Yeni üye
Kayıtlı üye
23 Eyl 2020
1
0
1
24
Hocam elimde Mi 9T Pro var twrp modundayken diag modu açamıyorum cmd penceresine adb shell yazınca error: no devices/emulators found hatası veriyor o yüzden efs silme kodlarını kullanamıyorum yardımcı olur musunuz ?

ylkn

Üye
Kayıtlı üye
26 Ocak 2020
34
5
8
37
Hocam elimde Mi 9T Pro var twrp modundayken diag modu açamıyorum cmd penceresine adb shell yazınca error: no devices/emulators found hatası veriyor o yüzden efs silme kodlarını kullanamıyorum yardımcı olur musunuz ?
adb drive-in düzgün yüklenememiş muhtemelen adb interface error fix yaz youtube de detaylı anlatımı mevcut sorunun çözülür inşallah

06Ghost06

Yeni üye
Kayıtlı üye
16 Şub 2020
12
1
3
27
Merhaba mobil klüp üyeleri.
Bir sorum olacaktı Redmi 9T var qcn yedeğini aldım lakin fastboot erase modemst 1 yazdığımda erasing yazıyor ve bekliyor sebebi ne olabilir ne yapmam gerekiyor? Çok teşekkür ediyorum hepinize