Xiaomi Mi 9T Pro & Xiaomi Redmi K20 Pro IMEI Repair QCN (Gencom Method)

Yazdır

gen_com

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
20 Ocak 2018
644
255
63
37
127.0.0.1
arkadaşlar verdiğim dosyaya adb minimal dosyalarını ekleyin. recovery imajını da atın işlemleri sırasıyla yapın. ben rootladıktan sonra recovery menüye atar twrpden soft format atarak bootlop sıkıntısını aşarsınız yada daha uyumlu twrp kullanabilirsiniz. kullanılan rom 11.0.3 . umt ile yaparken ilk denemelerimde şebeke gelmedi. yazılan seri 86 ile başlıyordu, qcn de ise 35 le başlıyordu. umt nin qcn restore ederken bul değiştir algoritması 083a yada 088a kısmı yüzünden olmamış olabilir. siz de deneyin. son olarak umt kullanmadım ekteki patchlı qcn ile qpst son sürümden flipped imei hex string i qcn ye editleyerek restore ettim. sonuç olarak umt de sorun yaşayan var ise 35 le başlamayan imei yuzundendir. bul değiştir yaparken 083a kısmı sabit kalıyor olabilir. umt kullanmadan yapanlarda zaten sıkıntı yok çünkü tamamen elle giriliyor. deneyimleri birleştirip yeni bir konu açarız. verdiğim dosyaları imajın ana klasörüne adb minimal dosyaları ile birlikte atın ve flash_all_lock.bat ve flash_all_lock.sh dosyasını silin tüm işlemleri risksiz bir şekilde yaparsınız. mi flash tool vesaire kullanmayın.

Eki görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Ekli dosyalar

• k20pro.zip
    413.3 KB · Görüntüleme: 409
Moderatör tarafında düzenlendi: