Xiaomi Mi 9T Pro & Xiaomi Redmi K20 Pro IMEI Repair QCN

Meta başlık: Xiaomi Mi 9T Pro & Xiaomi Redmi K20 Pro IMEI Repair QCN

Meta açıklama: Xiaomi Mi 9T Pro & Xiaomi Redmi K20 Pro IMEI Repair QCN

Yazdır

ilyasttk92

Yeni üye
Kayıtlı üye
8 Şub 2020
14
0
1
32
11 yazılımı mi flass tool ile yap
yukarda anlattığımı sıra ile yap bakalım sıkıntı oluyormu??
mi firmware de 11.0.1.0.yazılımı indir at
Abi selamlar

Yok ne yaparsam yapayım hattı kendine getiremiyorum. Geliyo bir iki saat kalıp şak diye gidiyo miui 10 la da denedim dediğin sırayla da denedim global romlarla da denedim eu romlarla da. Çaresiz kaldım resmen kafayı yicem çıldırttı beni telefon. Kullandığım qcn mi bozuk acaba k20pro dan alınan qcnlerle olmuyo diye bişeyler okudum bizimkinde mi 9T pro yazıyo da adi değişmiş de olabilir sonuçta. Velhasıl günlerdir uyku bile uyumuyorum kafayı yedim cidden bi bilen varsa söylerse çok makbule geçer
İyi akşamlar

Aslankim

muaz75
Yasaklı üye
12 Kas 2019
653
322
63
24
istanbul başakşehir
Abi selamlar

Yok ne yaparsam yapayım hattı kendine getiremiyorum. Geliyo bir iki saat kalıp şak diye gidiyo miui 10 la da denedim dediğin sırayla da denedim global romlarla da denedim eu romlarla da. Çaresiz kaldım resmen kafayı yicem çıldırttı beni telefon. Kullandığım qcn mi bozuk acaba k20pro dan alınan qcnlerle olmuyo diye bişeyler okudum bizimkinde mi 9T pro yazıyo da adi değişmiş de olabilir sonuçta. Velhasıl günlerdir uyku bile uyumuyorum kafayı yedim cidden bi bilen varsa söylerse çok makbule geçer
İyi akşamlar
umt box varmı sizde

Cabloman07

Yeni üye
Kayıtlı üye
29 Şub 2020
3
0
1
27
Elimizde mi account server mevcut yetkili hesap mevcut sorununuzu çözeriz arkadaşlar bağlantı kursunlar halledelim.
Ustam bende IMEI Repair yapacam cihaza fakat bootloader kilidini bi türlü açamadım süre veriyor süre dolunca açmayı deniyorum yine süre veriyor nasıl çözüm bulabiliriz

Moderatör tarafında düzenlendi:

Aydar

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
28 Tem 2019
4,619
11,811
163
Meksika
t.me
Hocam 2 3 tane yeni hesap ile denedim 648 saat süre veriyor hep çözüm bulamadım bi türlü
Size verdiği süre içinde beklemeniz gerekiyor ve süre bittikten sonra, iki üç gün daha uzun bir süreden deneyiniz.
Veya Yetkili hesap ile ENG Firmware yüklemeniz gerekiyor.

Cep Hastanesi

Üye
Kayıtlı üye
26 May 2018
88
40
18
Ustam bende IMEI Repair yapacam cihaza fakat bootloader kilidini bi türlü açamadım süre veriyor süre dolunca açmayı deniyorum yine süre veriyor nasıl çözüm bulabiliriz
Bazen süre sıkıntısı olabiliyor bu süre zarfında içindeki sim kart değişmeyecek kullanılacak telefon aktif halde. Eğer başarısız olursanız irtibata geçin kargo ile ücreti mukabilinde yapıp yollayalim.