Yazdır

Boran Mavi

Yeni üye
Kayıtlı üye
22 Eki 2019
22
0
1
44
arkadaşlar dün note 10 proya imei repair yaptık globaldan eu rom attık repairden oldu ama 1 saat sonra imei düştü geri ve kamera vs hata verdi nerde yanlış yaptık izleyeceğimiz yol nedir
Global romdan Eu ya geçerken Twrpden data sileceksiniz ful wipe yapıcaksınız öyle Eu kurucaksınız yoksa hata verir

embaemba

Yeni üye
Kayıtlı üye
2 Mar 2020
1
0
1
40
uzaktan bağlantı ile yapabilecek bir Ustamız varmıdır. Mi note 10 pro

Drhakans

Yeni üye
Kayıtlı üye
11 Şub 2020
4
0
1
39
Arkadaşlar kolay gelsin yurtdışı aldığımız XİAOMİ Mİ note 10 pro IMEI repair yapıldı hiçbir sorun yok kullanıyoruz birkaç sorum var.
1. IMEI gitmesin diye güncelleme yapmıyoruz format atmıyoruz fabrika ayarlarına almıyoruz. Ama güncelleme yapmak istersek hangi yolu izlememiz gerekiyor (İMEİ nin gitmemesi için)
2.Tamam twrpden güncelleme ama hangi dosyayı ve nasıl.
3.Fastboot rom ,recovery rom?? 4 wipe hangileri,
4. bilgilerimizin gitmemesi için nasıl yedek alacağız. Nereye yedek alacağız. Format atarsak silinmeyecekmi?
5.MİUİ 12 çıktı çıkacak. Android 10 olacak tabiki. Şuan android 9 benim cihaz.bu android sürüm değişirken 9 dan 10 a çıkarken farklı birşey yapacakmıyız.
Lütfen sırasına göre vevaplarsanız çok mutlu olacak birçok insan.

Aydar

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
28 Tem 2019
4,619
11,813
163
Meksika
t.me
Bende de dosyaları virüs olarak gördü.
Sorun ne olabilir ki?
Paylaşılan dosyalar kötü amaçlı olabilir mi?
Bende dosyaları indirdim test ettim bir sorun görünmüyor bende.
Fakat zaten virüs görmesi normal bu işten.
Bendeki programlar bazıları windows defender devre dışı bırakmadan maalesef çalışmiyor.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Bende dosyaları indirdim test ettim bir sorun görünmüyor bende.
Fakat zaten virüs görmesi normal bu işten.
Bendeki programlar bazıları windows defender devre dışı bırakmadan maalesef çalışmiyor.

Yine de adb.exe'nin virüs olarak algılanması şüphe uyandırıcı geldi bana.

cynique

Yeni üye
Kayıtlı üye
2 Eki 2019
1
0
1
35
evde kendim yapıcam diye denedim orijinal qcn yedek alamadım dosyadaki ile qfil üzerinden yapıyorum şebeke gelmiyor yardımcı olabilecek var mı lütfen note 10 pro cihaz :'(