Custom Rom Xiaomi Mi Note 10 Pro ENG Firmware (İlk Burada)

Yazdır

mico6969

Üye
Kayıtlı üye
16 Ocak 2017
32
1
8
69
evet üstat yaptığım işlemlerde hata düzeltim peki eng rom yükledikden sonra ımeı blokları nasıl silerim
fastboot modda bu kodları yapıyom kabul etmiyor dd if=/dev/zero of=/dev/block/bootdevice/by-name/modemst1
eng romdayken numarayı 2 ciye yazdırıyom sim 1 sıfırlamıyor global rom yüklüyom nv data kalıyor bu şekkilde 30 kredi harcadım

Son düzenleme:

Aydar

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
28 Tem 2019
4,619
11,811
163
Meksika
t.me
evet üstat yaptığım işlemlerde hata düzeltim peki eng rom yükledikden sonra ımeı blokları nasıl silerim
fastboot modda bu kodları yapıyom kabul etmiyor dd if=/dev/zero of=/dev/block/bootdevice/by-name/modemst1
eng romdayken numarayı 2 ciye yazdırıyom sim 1 sıfırlamıyor global rom yüklüyom nv data kalıyor bu şekkilde 30 kredi harcadım
ENG Firmware Den EFS Silmek için aşağıdaki kodları fastboot modunda yazdırın.
  • fastboot erase modemst1
  • fastboot erase modemst2
  • fastboot erase fsg
  • fastboot erase fsc

• Beğen
Tepkiler: shadowman

mico6969

Üye
Kayıtlı üye
16 Ocak 2017
32
1
8
69
ENG Firmware Den EFS Silmek için aşağıdaki kodları fastboot modunda yazdırın.

• fastboot erase modemst1
  • fastboot erase modemst2
  • fastboot erase fsg
  • fastboot erase fsc
üstat yapmış olduğunuz yardımlar için tşk ederim bazıları gibi kibirli değilsiniz cihaz düzelmişdir

mtuncer95

Üye
Yasaklı üye
2 Haz 2020
30
3
8
28
Ustam selamlar benimde yakın zaman da başıma mi 9t cihazımın başına geldi. Eng romu ufi ile atmama rağmen cihaz tepki vermiyor sorunu nasıl çözdünüz acaba?

oscarrr_18

Yeni üye
Kayıtlı üye
17 Ocak 2017
22
2
3
37
şifre hatalı diyor kopyala yapıştır yaptım yine hatalı

Moderatör tarafında düzenlendi:

oscarrr_18

Yeni üye
Kayıtlı üye
17 Ocak 2017
22
2
3
37
böyle bir hata alıyorum ufi donglede
[SERVER] Error: Invalid flash config!
To avoid authentication problems, please identify with the official firmware and then flash with the factory firmware !