Yardım Xiaomi Mi Note 10 Pro Soft Brick

Yazdır

digiter

Yeni üye
Kayıtlı üye
2 Ocak 2021
14
1
3
45
Merhaba ;

Cihaza firmware atarken Mi flash tool şu hatayı verdi Not catch checkpoint (fastboot-s "lock" )flash is not done
Firmware 'i Clean All denedim olmadı, Cleanall and Lock denedim yine olmadı sonra kilidini tekrar açtım.
Cihaz kilidi açık .
Cihaz açılıyor ama ne wifiyi açıyor ne de başka birşeyi açıyor. İlk açılırken Android not responding diyor.
Android düzgün çalışmıyor.

Tam formatı nasıl atabilirim. Mi Flash tool haricinde cihazı resetleyeceğim ve androidi kurabilieceğim yöntem biliyor musunuz?

Ekli dosyalar

• hata.JPG
    hata.JPG
    23.3 KB · Görüntüleme: 42
Son düzenleme:

MühendisBey33

Üye
Yasaklı üye
2 Ocak 2021
89
15
8
35
twrpden modemst1 modemst2 ve fsg silerek düzgün çalışıp çalışmadığına bakar mısınız ?

digiter

Yeni üye
Kayıtlı üye
2 Ocak 2021
14
1
3
45
Bu alanda merak ettiğim bir konu var.Bu işi yapan telefoncular bu işi nerden öğreniyorlar .Bunun bir kitabı , eğitimi , dökümanı vs var mı ? Yoksa deneme yanılma yöntemi ile mi öğreniyorlar Bildiiğiniz site var mı bu işi öğreten?

MühendisBey33

Üye
Yasaklı üye
2 Ocak 2021
89
15
8
35
Bu alanda merak ettiğim bir konu var.Bu işi yapan telefoncular bu işi nerden öğreniyorlar .Bunun bir kitabı , eğitimi , dökümanı vs var mı ? Yoksa deneme yanılma yöntemi ile mi öğreniyorlar Bildiiğiniz site var mı bu işi öğreten?
Herhangi bir site vs yok deneyim sadece bizim bir ekibimiz var her şey o grupta paylaşılır mesela