Çözüldü Xiaomi Mi Play (Lotus) IMEI Repair (Ücretsiz)

ahbecan

Yeni üye
Kayıtlı üye
12 Mar 2021
1
0
1
Mi Play'im var. Bootloader açık. Mi Flash programının son sürümüne (pro olmayan) Mi hesabımla giriş yapıyorum. Telefonda da aynı Mi hesabım var. Telefonu fastboot'a alıyorum. USB kabloyu bağlıyorum. Flash tooldan refresh yaptığımda telefonu görüyor. Chip sekmesinden MTK'yı seçiyorum. 3 ayrı pencereden dosyaları gösteriyorum. Scatter, DA, Auth. Download butonuna tıkladığımda 1-2 saniye sonra ''find device timeout'' hatası veriyor.

Mi Flash Pro ise telefonu görmüyor.

Bu ENG romu fastboot için mi? Eğer öyleyse Mi Flash Tool ile bu ENG firmware i nasıl yüklüyoruz?

Son düzenleme:

Untouchablee

Aktif üye
Kayıtlı üye
14 Şub 2021
401
88
28
27
Mi Play'im var. Bootloader açık. Mi Flash programının son sürümüne (pro olmayan) Mi hesabımla giriş yapıyorum. Telefonda da aynı Mi hesabım var. Telefonu fastboot'a alıyorum. USB kabloyu bağlıyorum. Flash tooldan refresh yaptığımda telefonu görüyor. Chip sekmesinden MTK'yı seçiyorum. 3 ayrı pencereden dosyaları gösteriyorum. Scatter, DA, Auth. Download butonuna tıkladığımda 1-2 saniye sonra ''find device timeout'' hatası veriyor.

Mi Flash Pro ise telefonu görmüyor.

Bu ENG romu fastboot için mi? Eğer öyleyse Mi Flash Tool ile bu ENG firmware i nasıl yüklüyoruz?
Direkt cmd üzerinden de yükleme yapabilirsiniz ben öyle yapıyorum

nemo_87

Yeni üye
Kayıtlı üye
9 Ara 2018
7
0
1
34
arkadaslar 2ci sim yerimi oluyor yoksa sim 1 ve sim 2 demi oluyor?

cek10

Yeni üye
Kayıtlı üye
26 May 2017
7
0
1
34
eng rom atiyorum islem basarli mifalshpro ile fastboot modda yazilim atinca imei not found yardimci olma imkani olan varmi