Çözüldü Xiaomi Note 9 Merlin IMEI Repair - Box Olmadan

Yazdır

taylansucu

Yeni üye
Kayıtlı üye
27 Ara 2020
10
4
3
30
yoldayım eve geceyım hemen baglantı atalım hocam
Bilgilerimi yedekledim hocam twrp tarzı bir uygulama kurup root atmak gerekiyor mu? Yoksa kurmadan halledebilecek miyiz ona göre dosyalarını atmaya çalışayım. Telefon annemin 21:00'da yasak başkayacak 1 saate kadar çıkmam gerekecek benimde sizden haber bekliyorum. Şimdiden çok teşekkürler. :)

ProGsm

Aktif üye
Kayıtlı üye
12 May 2018
525
201
43
43
Bilgilerimi yedekledim hocam twrp tarzı bir uygulama kurup root atmak gerekiyor mu? Yoksa kurmadan halledebilecek miyiz ona göre dosyalarını atmaya çalışayım. Telefon annemin 21:00'da yasak başkayacak 1 saate kadar çıkmam gerekecek benimde sizden haber bekliyorum. Şimdiden çok teşekkürler. :)
sımdı geldım hocam eve musaitsen baglanayım

ekr35

Yeni üye
Kayıtlı üye
11 Ocak 2021
1
0
1
34
@ProGsm Hocam merhabalar elimde redmi9 bl kilidi açık telefon var box veyahut ücretli baska programım yok yardımcı olabilir misin?

taylansucu

Yeni üye
Kayıtlı üye
27 Ara 2020
10
4
3
30
sımdı geldım hocam eve musaitsen baglanayım
Merhabalar hocam şehirler arası göreve gittiğim için tekrar işleme geçemedim. Müsait olduğunuz haftaiçi bir gün iletişime geçsek yardımcı olabilir misiniz? Sorunumuzu çözemedik daha bu ay sonunda kapanabilir telefon şu gün uygunum derseniz ona göre kendimi ayarlayayim. İlginiz için tekrardan çok teşekkür ederim :)

ferdidemir

Yeni üye
Kayıtlı üye
26 Mar 2019
13
0
1
46
Hocam benim tel güncelleme yapmış 12.0.6 olmuş bl kilit kapalı elimde eski tel IMEI var. Öncelik le bl açıp sonra twrp yüklemeliyim ? 12.0.6 için versiyon düşürme deniyor bilmiyorum not8 pro ve box yok yardım ederseniz. Teşekkürler

Aydar

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
28 Tem 2019
4,619
11,813
163
Meksika
t.me
Hocam benim tel güncelleme yapmış 12.0.6 olmuş bl kilit kapalı elimde eski tel IMEI var. Öncelik le bl açıp sonra twrp yüklemeliyim ? 12.0.6 için versiyon düşürme deniyor bilmiyorum not8 pro ve box yok yardım ederseniz. Teşekkürler
Daha önce IMEI Repair yapılmışsa Bootloader Kilidi açamazsınız?