Çözüldü Xiaomi Poco X3 Pro IMEI Repair

Meta başlık: Xiaomi Poco X3 Pro IMEI Repair

Meta açıklama: Xiaomi Poco X3 Pro IMEI Repair

Yazdır

happythin19

Yeni üye
Kayıtlı üye
29 Ocak 2020
3
0
1
24
Merhaba hocam direnç değişimi ile imei tamiri yapılmış cihazıma Endonezya romu yüklemek istiyorum imei silinir mi?

Kurtche30

Yeni üye
Kayıtlı üye
9 Haz 2022
1
1
3
29
Merhaba RBSOFT için kullandığınız kullanıcı adı ve parolayı kabul etmiyor süresi dolmuş galiba güncel olanını nerden bulabiliriz

• Beğen
Tepkiler: AeroKnight

Mustehzi8256

Yeni üye
Kayıtlı üye
21 Haz 2022
2
0
1
16
eng romda geldi imei ama globalde yok sanırım en günceli olduğundan
Usta bende de aynı şekilde. Eng romda şebeke var ama stock rom kurdum şebeke yok. Hattı tanıyor fakat çarpı işareti çıkıyor. Çözebildinmi? Çözebildiysen nasıl çözdün? Anlatırsan sevinirim. Teşekkürler.

ENfER

Yeni üye
Kayıtlı üye
10 Tem 2020
22
7
3
37
Merhabalar. Benim telde endonezya rom yüklüydü. Direnç değişiminden sonra şebeke gelmiyor diye formatlayip mi global rom kurmuşlar.
Her Neyse aynı günün akşamında yine endonezya rom kurdum ve 4 gündür sorunsuz kullandım.
Bugünse telefon şarj almamaya basladi.
Bu durumda rom ile alakalı bisiy olabilir mi? Telefoncu israrla rom degişme diye tembihlemisti

gen_com

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
20 Ocak 2018
644
255
63
37
127.0.0.1
sensör yakınlık sensörü mü eng romda iken belli oluyor mu çalışmadığı. eng rom fastboot ile atılırsa persist yazmıyor zaten. stock romu fastboot flasşlarken modem satırını yorum haline getirip persist satırı eklesek olmaz mı? süreki bu hata çıkar mı. birde qcn yedeğini direnç değiştirip mi alacağız yoksa değiştirmeden mi.

5G Bilişim

Yeni üye
Kayıtlı üye
20 Ocak 2017
18
9
3
34
ustalar takılması gereken net direnç değeri nedir herkes bir şey söylüyor güncelleme vs konuları da göz önünde bulundurunca en güncel değer kaç ohm?

Tekno. 55

Yeni üye
Kayıtlı üye
17 Eyl 2021
2
0
1
32
MERHABALAR X3 PRO BL KAPALI ENG ROM ATTIM QCN EDİTLEDİM SONRA GLOBAL ROM YÜKLEDİM ŞEBEKE VERMİYOR YARDIMCI OLUR MUSUNUZ SEBEBİ NEDİR

mehmetkuruy

Yeni üye
Kayıtlı üye
7 May 2020
1
0
1
43
ne eng romda ne de global romda şebeke gelmiyor.direnç değişimi ve repair olmuştu.telefonun şarjı bitti.nv ram hatasına düştü.eng romdan modem dosyası attım.telefon açıldı fakat şebeke vermedi.