Xiaomi Poco X3 Pro (Vayu) EFS Yedeği Olan Var mı?

Yazdır

WhyLeR

Aktif üye
Kayıtlı üye
29 Ocak 2019
54
110
33
42
arkaaşlar cihazın efs yedeği lazım. modemst1 st2 fsg silince "nv data is corrupted" a kaldi.

WhyLeR

Aktif üye
Kayıtlı üye
29 Ocak 2019
54
110
33
42
qcn yedekleri var yalniz cihaz tam acilmiyor atamiyorsun. efs yedekleri olsa büyük ihtimal en azından açılır diyer düşünüyorum

WhyLeR

Aktif üye
Kayıtlı üye
29 Ocak 2019
54
110
33
42
nasıl olacak peki ? yeni bir cihaz boxlarla zannetmiyorum olacagini. en azindan silinen bölümleri tekrar atabilirsem acilma ihtimali cok yuksek. modemst1 modemst2 ve fsg veya efs yedegi dedigim gibi acildiktan sonrada aldigim qcn leri yazarsam kendine gelecektir. qcn xqcn iki formatta yedekledim

samikaraca

Yeni üye
Kayıtlı üye
22 Eki 2018
4
0
1
51
bir çok forumlarda okuduğum kadarıyla olmuyormuş sim 2 ye de koruma koymuşlar

WhyLeR

Aktif üye
Kayıtlı üye
29 Ocak 2019
54
110
33
42
telefon çıkalı daha 10 gün oldu hocam daha imei işlemini başaran kimse olmadı efs yedeğini nerden bulacaksınız ki

ugrasan arkadaslar vardir mutlaka benim gibi. yedek bulunabilir. o modeli kullanan arkadaslarim var cagirip hesap acip 1 hafta sonra yedeklerini alabilirim. belki birilerinde vardir diye zaman kaybi olmasin diye mesaj attim.

Untouchablee

Aktif üye
Kayıtlı üye
14 Şub 2021
401
88
28
27
Nasıl yapacağız telefonun brick olma ihtimali var mı? Elimde cihaz var
hiç işlem yapılmamış bir cihaz bulmak gerekiyor bootloader kilidi açık twrp yüklenmiş bir cihaz bu şekilde ancak diğer cihazlarda wifi ve bluetooth çalıştırabilirim ama şebeke gelmez çünkü her cihazın EFS yedeği kendine özgüdür farklı cihazda çalışmıycaktır.

WhyLeR

Aktif üye
Kayıtlı üye
29 Ocak 2019
54
110
33
42
hiç işlem yapılmamış bir cihaz bulmak gerekiyor bootloader kilidi açık twrp yüklenmiş bir cihaz bu şekilde ancak diğer cihazlarda wifi ve bluetooth çalıştırabilirim ama şebeke gelmez çünkü her cihazın EFS yedeği kendine özgüdür farklı cihazda çalışmıycaktır.

denendi olumsuz. modemler ve fsg baska cıhazdan cekilip atildi. efs yedek modem alani bos diye yuklemiyor. costum rom yukledim aciliyor. baska costum ler denemek lazim.

WhyLeR

Aktif üye
Kayıtlı üye
29 Ocak 2019
54
110
33
42
saglam cihazdan cektik yedekleri olmuyor denedim ben. farkli costum rom lar üzerinde xqcn yazabilirsek bir ihtimal düzelebilir. zaten bu sekilde olursa imei de atilabilir costum rom üzerine.

Untouchablee

Aktif üye
Kayıtlı üye
14 Şub 2021
401
88
28
27
saglam cihazdan cektik yedekleri olmuyor denedim ben. farkli costum rom lar üzerinde xqcn yazabilirsek bir ihtimal düzelebilir. zaten bu sekilde olursa imei de atilabilir costum rom üzerine.
Hocam nasıl biliyorsanız öyle yapın size anlattığım şeyleri ya ben anlatamıyorum ya da siz anlamıyorsunuz efs yedeğiyle ilgili bir durum değil stock rom üzerinde wifi bluetooth çalışır hale getiririm ama şebeke hiç bir şekilde alamazsınız.

• Beğen
Tepkiler: WhyLeR

WhyLeR

Aktif üye
Kayıtlı üye
29 Ocak 2019
54
110
33
42
Hocam nasıl biliyorsanız öyle yapın size anlattığım şeyleri ya ben anlatamıyorum ya da siz anlamıyorsunuz efs yedeğiyle ilgili bir durum değil stock rom üzerinde wifi bluetooth çalışır hale getiririm ama şebeke hiç bir şekilde alamazsınız.

saglam derken. cihaz su an costum rom yuklu aciliyor. twrp yuklu. siz stock rom uzerinden xqcn atip denediniz mi hic ? ornegin mi 8 se imei null xqcn atiyosun direk duzeliyor cihaz..whatsptan gorusebilirmiyiz.