Xiaomi Poco X3 Pro (Vayu) EFS Yedeği Olan Var mı?

yivbu

Yeni üye
Kayıtlı üye
30 Ocak 2017
16
3
3
39
qcn yedekleri var yalniz cihaz tam acilmiyor atamiyorsun. efs yedekleri olsa büyük ihtimal en azından açılır diyer düşünüyorum
bendede aynı cihaz var bl açtım bugün. repairiçin uğraşıyorum. bütün yedekler bende mevcut. istersen benimle temas kur

yivbu

Yeni üye
Kayıtlı üye
30 Ocak 2017
16
3
3
39
saglam derken. cihaz su an costum rom yuklu aciliyor. twrp yuklu. siz stock rom uzerinden xqcn atip denediniz mi hic ? ornegin mi 8 se imei null xqcn atiyosun direk duzeliyor cihaz..whatsptan gorusebilirmiyiz.
görüşelim sana numaramı vereyim

yivbu

Yeni üye
Kayıtlı üye
30 Ocak 2017
16
3
3
39
arkadaşlar ben cihazın partitionları okuttum ve rsa koruması altında olanları yedekledim. sizede kodlarını verebilirim. efs ye ait 4 parititon sildiğinizde cihaz menü açmadan reset atıyor yada twrp ekranına dönüyor nedeni o partitionların silinince 0 değerinden dolayı korumaya düşmesi. şuan uğraşlarım rsa yı nasıl atlatabilirim. ortak bir çalışma ile çözüme ulaşabiliriz. custom rom yüklü olan arkadaş senin cihazında bir çalışma yapalım istersen

• Beğen
Tepkiler: WhyLeR

Untouchablee

Aktif üye
Kayıtlı üye
14 Şub 2021
401
88
28
27
arkadaşlar ben cihazın partitionları okuttum ve rsa koruması altında olanları yedekledim. sizede kodlarını verebilirim. efs ye ait 4 parititon sildiğinizde cihaz menü açmadan reset atıyor yada twrp ekranına dönüyor nedeni o partitionların silinince 0 değerinden dolayı korumaya düşmesi. şuan uğraşlarım rsa yı nasıl atlatabilirim. ortak bir çalışma ile çözüme ulaşabiliriz. custom rom yüklü olan arkadaş senin cihazında bir çalışma yapalım istersen
Özelden yazıyorum hocam size

afmbilgisayar57

Yeni üye
Kayıtlı üye
23 Kas 2018
2
0
1
39

Tek sorun rsa korumasını nasıl alt edecegimiz aynı cihaz bende de mevcut şuan uğraşıyorum gelişmelri yazacagım

montes

Yeni üye
Kayıtlı üye
10 Eyl 2021
1
0
1
50
According to the reports, this team has RSA security in the two sim cards. Do not let put the copy of it, it will look like a tablet