Çözüldü Xiaomi Redmi 9A, 9C ve 9T IMEI Onarım - Mobil Kulüp'e Özel

Yazdır

ProGsm

Aktif üye
Kayıtlı üye
12 May 2018
525
201
43
43
Arkadaslar bugun sıze redmi 9a 9c 9t modelerıne nasıl onarım yapılır onu anlatıcam

bunun ıcın elınızde not 8prodan alınmıs nvdata ve nvram dosyaları bulunması lazım ve bunların eng moda alınması lazım bunu eft pro ıle yada nckalın

aldıktan sonra 9a yada9c cıhazınızın bl onyukleyıcı acık olmalı ve twrp yuklu olması gerekmektedır

aldıgınız nvdata nvram dosyalarını 9a yada 9c ye atarak adlarını degıstırıyoruz nvram.ext.win nvdata.ext.win olarak degıserek twpden gerı yukluyoruz
işlemınız basarıyla bıtmısdır

Bi Tsk Cok gormeyın

user1111

Üye
Kayıtlı üye
8 Mar 2017
36
4
8
54
redmi 9a twrp bulamadım. olanlarlada backup alınamıyor. sağlıklı çalışmıyor...redmi 9a twrp varsa buraya yükleyebilirmsiniz.... tskler...

ProGsm

Aktif üye
Kayıtlı üye
12 May 2018
525
201
43
43
Medıateklerde twrp sorun yaratabiliyor dikkatli olun arkadaslar

user1111

Üye
Kayıtlı üye
8 Mar 2017
36
4
8
54
bi bakalım bende de var 3 4 tane .. ya çökmesininin nedeni recovery dosyası değil preloader dosyasından kaynaklanıyor. preloader 9c için. bende salak gibi dikkat etmeden yükledim. yetkili hesapla geri döndü. maalesef zarar ettim..recovery yüklense en kötü açılırdı. ben 3-4 tane denedim twrp ye giriyor fakat backup alınamıyor.. hep hatalarla dolu twrp ler... sağlam bulamadım.

ProGsm

Aktif üye
Kayıtlı üye
12 May 2018
525
201
43
43
bi bakalım bende de var 3 4 tane .. ya çökmesininin nedeni recovery dosyası değil preloader dosyasından kaynaklanıyor. preloader 9c için. bende salak gibi dikkat etmeden yükledim. yetkili hesapla geri döndü. maalesef zarar ettim..recovery yüklense en kötü açılırdı. ben 3-4 tane denedim twrp ye giriyor fakat backup alınamıyor.. hep hatalarla dolu twrp ler... sağlam bulamadım.
team verme sansın varmı

user1111

Üye
Kayıtlı üye
8 Mar 2017
36
4
8
54
dostum alakana tşk ederim. ben acemi değilim. 20 senedir bu işin içindeyim. daha önce bilgisayarla uğraşiyordum. twrp yüklemek zor değil. link varsa atabilirmisin.

xberatx12121212

Üye
Yasaklı üye
Kayıtlı üye
9 Ağu 2017
97
35
18
25
Neden öyle bir saçmalık iş yaptınız ki?
Cihazın düzelmesi için UFİ ile Yazılım atmanız gerekli.

ya abi inanki benim suçum değil gsmkolikteki imei repair dosysını indirdim fastbootdan otomitk preloader dosyası yükledi sonradan farketim cihazı brcik yaptı ama ufiyle ayağa kaldırdım @ProGsm abi sayesinde

jackigntm

Yeni üye
Yasaklı üye
Kayıtlı üye
15 May 2020
3
0
1
bendede restartta kaldı cihaz unlock ama fastboota girmiyor yardım edebilecek varmı