Custom Rom Xiaomi Redmi 9A IMEI Repair ENG Firmware

rapayblocked

Yeni üye
Kayıtlı üye
7 Eki 2018
12
3
3
23
Bir sorum var ben bunu 9a made in china ya sorunsuz yazdım ama made in India olana yazarken sustu cihaz bir fikri olan varmı India sürümüne yazmiyor

fast06

Yeni üye
Kayıtlı üye
30 Ocak 2020
1
0
1
47
Şu Eng yi attım cihaz sustu fastbootan yükledim. Cihaz siyah ekranda kaldı sp flash ile yazılım atılmıyor jtaga düştü jtag ile ayağa kaldırdım zor bela. verdiğiniz eng yi kontrol edin paylaşmadan önce flash.all içinde oem lock var kilitledi cihaz + olarak.

jtag harici kurtulma şansı yokmu üstadım . ufi vs var ama yazılım almıyor. global cihaz

servlet

Üye
Yasaklı üye
10 Nis 2017
30
4
8
29
Şu Eng yi attım cihaz sustu fastbootan yükledim. Cihaz siyah ekranda kaldı sp flash ile yazılım atılmıyor jtaga düştü jtag ile ayağa kaldırdım zor bela. verdiğiniz eng yi kontrol edin paylaşmadan önce flash.all içinde oem lock var kilitledi cihaz + olarak.
yanlış bir işlem yapmışsınızdır ben kontrol ettim hiçibir sıkıntı yok

servlet

Üye
Yasaklı üye
10 Nis 2017
30
4
8
29
eğer bu eng firmwareden sonra çökmüş yahut bootlopa düşmüşse yardımcı olabilirim

ergani.21

Yeni üye
Kayıtlı üye
28 Eki 2018
18
3
3
26
yanlış bir işlem yapmışsınızdır ben kontrol ettim hiçibir sıkıntı yok
Yanlış işlemden kastınız nedir ? Fastboot moduna alıp flash.all yazdırdım Cust.img yüklendi büyük ihtimalle ondan siyah ekranda kaldı. Sp Flash tan yazılım atmaya çalıştım DA yüklenmiyordu kırmızıda kalıyordu.

servlet

Üye
Yasaklı üye
10 Nis 2017
30
4
8
29
Yanlış işlemden kastınız nedir ? Fastboot moduna alıp flash.all yazdırdım Cust.img yüklendi büyük ihtimalle ondan siyah ekranda kaldı. Sp Flash tan yazılım atmaya çalıştım DA yüklenmiyordu kırmızıda kalıyordu.
miflash pro yükle ordan da dosyasını al ozaman yükler kıral