Yardım Xiaomi Redmi Note 10 Mojito ve Pro Repair

Yazdır

Bybn35

Yeni üye
Kayıtlı üye
25 Eyl 2020
2
2
3
37
Arkadaşlar Redmi Note 10 ( Mojito ) / pro için imei tamir işlemi yapilamayacak diye duyumlar dolaşıyor asli varmidir. Veya gercekten işlem uygulanmama ihtimali soz konusu olabilirmi.

• Beğen
Tepkiler: 06Ghost06

sago

Üye
Kayıtlı üye
1 Ağu 2018
37
2
8
selam bu cıhaz için repair ve twrp mevcutmudur....redmi note 10 mojito-sunny

Son düzenleme:

Poyraz0712

Aktif üye
Kayıtlı üye
3 Eki 2018
118
43
28
40
Letgo gibi alışveriş sitelerinde yurtdışı kayıtlı diye satıyolar soruyorum dışardan gelen cihaza imei atmıyoruz sattığımız cihazlara garantili imei atıyoruz diyolar demekki bulunmuş inşallah yakın zamanda çıkar haberleri dosyaları

Untouchablee

Aktif üye
Kayıtlı üye
14 Şub 2021
401
88
28
27
Letgo gibi alışveriş sitelerinde yurtdışı kayıtlı diye satıyolar soruyorum dışardan gelen cihaza imei atmıyoruz sattığımız cihazlara garantili imei atıyoruz diyolar demekki bulunmuş inşallah yakın zamanda çıkar haberleri dosyaları
Muhtemelen yalandır ustam ama umarım doğruyu söylüyorlardır da bulunur yöntem

Untouchablee

Aktif üye
Kayıtlı üye
14 Şub 2021
401
88
28
27
Dediğim gibi umarım doğrudur ama gerçek olsa piyasada gezinir sorunsuz şekilde repair yapılır diye açıkçası ben yapabiliyor olsam neden gizliyim gider forumlarda konu açar ekmeğime bakardım

Poyraz0712

Aktif üye
Kayıtlı üye
3 Eki 2018
118
43
28
40
Dediğim gibi umarım doğrudur ama gerçek olsa piyasada gezinir sorunsuz şekilde repair yapılır diye açıkçası ben yapabiliyor olsam neden gizliyim gider forumlarda konu açar ekmeğime bakardım
Boxsuz Qcn ile olur yine ama sim1 koruması nasıl kaldırılır önemli olan o. Box cihazlarına güncelleme geldi mi acaba

Risus

Yeni üye
Kayıtlı üye
30 Kas 2019
6
2
3
24
Box işi falan değil Ekran görüntüsü atan arkadaş bir kanıt isteyebilir mi bizim için gidip elden alıp kontrol edebilir mi sonuç hüsran çıkacaktır bundan da eminim

Poyraz0712

Aktif üye
Kayıtlı üye
3 Eki 2018
118
43
28
40
Box işi falan değil Ekran görüntüsü atan arkadaş bir kanıt isteyebilir mi bizim için gidip elden alıp kontrol edebilir mi sonuç hüsran çıkacaktır bundan da eminim
İstanbul Kadıköyde global iletişimle telefonla arayıp konuştum 4/128 lik olan modelini 1900 e satıyordu imei işlemini sordum 50tl bizden aldıktan sonra sizi yönlendiriyoruz 50tl karşılığında attırıyoruz dediler gitmeye fırsat olsa gidecem bakacamda işte bu aralar vakit olmuyor ekran görüntüsü attığım kişilerden imei atılmış cihazın ekran görüntüsünü atarmısınız dediğimde engelliyolar anlamadım bu işi

Risus

Yeni üye
Kayıtlı üye
30 Kas 2019
6
2
3
24
İstanbul Kadıköyde global iletişimle telefonla arayıp konuştum 4/128 lik olan modelini 1900 e satıyordu imei işlemini sordum 50tl bizden aldıktan sonra sizi yönlendiriyoruz 50tl karşılığında attırıyoruz dediler gitmeye fırsat olsa gidecem bakacamda işte bu aralar vakit olmuyor ekran görüntüsü attığım kişilerden imei atılmış cihazın ekran görüntüsünü atarmısınız dediğimde engelliyolar anlamadım bu işi
Sallıyorlar işte basbaya