Çözüldü Xiaomi Redmi Note 10S IMEI Repair

Yazdır

Casvera

Üye
Yasaklı üye
23 Nis 2020
53
4
8
28
millet dosyaları paylaşmış dosyalar ortalıkta geziyor
sen daha yayınlamamışsın bile bide çok önemliymiş gibi anltıyorsun

sercan19

Yeni üye
Kayıtlı üye
28 Mar 2019
15
2
3
32
sen daha yayınlamamışsın bile bide çok önemliymiş gibi anltıyorsun​
Keşke bu yorumu yapana kadar dosyayı ve metodu paylaşsaydınız. Forum bu şekilde daha yararlı olur.

POCO F2 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Moderatör tarafında düzenlendi:

Untouchablee

Aktif üye
Kayıtlı üye
14 Şub 2021
401
88
28
27
sen daha yayınlamamışsın bile bide çok önemliymiş gibi anltıyorsun​
Yapılıp yapılmadığını bizzat test edip paylaşmak istedim bazıları gibi sağdan soldan hazır yazıları kopyala yapıştır yapmak istemedim kusura bakmayın hata bende bu yüzden.

Moderatör tarafında düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: kamuran731

Casvera

Üye
Yasaklı üye
23 Nis 2020
53
4
8
28
Keşke bu yorumu yapana kadar dosyayı ve metodu paylaşsaydınız. Forum bu şekilde daha yararlı olur.

POCO F2 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Yapılıp yapılmadığını bizzat test edip paylaşmak istedim bazıları gibi sağdan soldan hazır yazıları kopyala yapıştır yapmak istemedim kusura bakmayın hata bende bu yüzden.
oluyor merak etmeyin bizzat test edildi sıkıntı yok​

carlos

Yeni üye
Kayıtlı üye
15 Ocak 2019
8
0
1
23
Elimde cihaz var yapmadan önce size sormak isterim,Romuda indirdim bekliyorum

elmor

Üye
Kayıtlı üye
14 Mar 2017
54
23
8
109
Sihirli kelime tabiki MauiMeta 10. versiyonu, bağlanırken sorun yaşansa da Bağlandıktan sonra Load DB yapıp sağ üst taraftan arama yerine tıklayın, imei download tıklayıp imei yazın ve write imei tıklayın, sadece sim 2 yi yazın, ben sim 1 denememiştim, belki sim 1 de çalışabilir denemek lazım, ama bootlopa da düşebilir sim 1 yazınca ona göre..Tabi tüm bunları yaparken bootloader açık olmalı arkadaşlar.

• Beğen
Tepkiler: unnamed99

Untouchablee

Aktif üye
Kayıtlı üye
14 Şub 2021
401
88
28
27
Sihirli kelime tabiki MauiMeta 10. versiyonu, bağlanırken sorun yaşansa da Bağlandıktan sonra Load DB yapıp sağ üst taraftan arama yerine tıklayın, imei download tıklayıp imei yazın ve write imei tıklayın, sadece sim 2 yi yazın, ben sim 1 denememiştim, belki sim 1 de çalışabilir denemek lazım, ama bootlopa da düşebilir sim 1 yazınca ona göre..Tabi tüm bunları yaparken bootloader açık olmalı arkadaşlar.
O şekilde denemedim dft tool ile direkt yazılıyor ama maui meta ile eng rom olmadan yazılabiliceğini sanmıyorum