Çözüldü Xiaomi Redmi Note 10S IMEI Repair

Yazdır

Casvera

Üye
Yasaklı üye
23 Nis 2020
53
4
8
28
Sen df bilmem ne toolun pazarlayıcısı mısın? Moderatör arkadaşlar bu arkadaşın ifadesini alırlarsa sevinirim, diğer forumda dağıtılan bir programın burada reklamını yapıyor.

Maui Meta 10 biraz uğraşınca ücretsiz yazıyor arkadaşlar, böyle simsarlara para kaptırmayın.
benim dft pro ile alakam yok pazarlamasınıda yapmam tüm yazılımcılarda bulunan bi box tur
bu işi yapan tüm yazılımcılarda bulunur ve bu reklam değildir
diğer tüm siteler de herkes bir birine yardımcı olur ve box un ismini söyler
herkesmi simsar ?​

skynet

Yeni üye
Yasaklı üye
Kayıtlı üye
1 May 2018
28
8
3
33
konu kilit please. veya baslık değişmeli arkadas sadece sohbet için konu açmış :D zaten eng rom onemli eng olduktan sonra basitki :D

bektafig

Yeni üye
Kayıtlı üye
2 Şub 2021
6
0
1
35
Sonuçta buna fabrikada telefon toplandıktan sonra yazılım atıp imei yazıyorlar, onca teferruatla uğraşmıyorlar, var bi basit yöntemi, bağlıyorlar usb ye atıyorlar işte...
Merhabalar

Xaomi Redmi Note 10S Global 128GB cihazımın Sım2 sini herhangi bir ücret ödemeden Eski Galaxy s4 cihazımın imesi yapmak istiyorum.

bu konuda yardımcı olabilecek varmı acaba ?

Saygılarımla

seniq

Yeni üye
Kayıtlı üye
15 Nis 2019
13
2
3
32
Bir türlü beceremedim maiu meta da tlfnu göstermeyi. Nerde hata yapıyorum anlamıyorum sagdaki bütün tikler olmuyor %32 kalıyor cihaz

telefon3434

Üye
Yasaklı üye
Kayıtlı üye
8 May 2017
59
7
8
24
Sa ustalar. Redmi Note 10s (secret) modeli daha önce imei repair yapılmış sonradan null olmuş cihaz var elimde bunu eski haline nasıl getirebirilim?
Elimde olan boxlar Chimera , Eft Pro

tosbai

Yeni üye
Kayıtlı üye
30 Mar 2019
2
0
1
45
Cihazlar açılıyor ise box olmadan, kilit açık olmasına gerek olmadan yapılır. Ben yaptım.

seniq

Yeni üye
Kayıtlı üye
15 Nis 2019
13
2
3
32
Mauimeta tlfnu görmüyor onu nasıl yaptınız sıkıntı orda. Meta moda bir türlü girmiyor cihaz. Mauimeta ile repair yapmak istememin sebebi telefoncunun dft tool ile yaptıgı repair tlfna format atınca gidiyor. Ben gitmesin die mauimeta ile atmak istiyorum

Son düzenleme:

Aydar

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
28 Tem 2019
4,619
11,814
163
Meksika
t.me
Mauimeta tlfnu görmüyor onu nasıl yaptınız sıkıntı orda. Meta moda bir türlü girmiyor cihaz. Mauimeta ile repair yapmak istememin sebebi telefoncunun dft tool ile yaptıgı repair tlfna format atınca gidiyor. Ben gitmesin die mauimeta ile atmak istiyorum
Görmesi için bazen python brom ile işlem yapabilirsiniz.

seniq

Yeni üye
Kayıtlı üye
15 Nis 2019
13
2
3
32
Python brom ücretli bir program mı? Ben tlfncu degilim normal bir kullanıcıyım

seniq

Yeni üye
Kayıtlı üye
15 Nis 2019
13
2
3
32
Hocam şuan işteyim ama nurgsm sitesindeki işlemlere kadar geldim. Oradaki bir adımı yapamıyorum o da mauimeta programına baglamadan önceki adım. Yani brom moda alamıyorum. Özel msjdan yazsanız ordan konussak olur mu

Aydar

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
28 Tem 2019
4,619
11,814
163
Meksika
t.me
Hocam şuan işteyim ama nurgsm sitesindeki işlemlere kadar geldim. Oradaki bir adımı yapamıyorum o da mauimeta programına baglamadan önceki adım. Yani brom moda alamıyorum. Özel msjdan yazsanız ordan konussak olur mu
Maalesef, özel mesajlaşma yapamıyorum.
Siz
brom ile deneyiniz bakalım.

Medyayı görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.