Çözüldü Xiaomi Redmi Note 6 Pro IMEI Repair - Mobil Kulüp'e Özel Anlatım

Yazdır

zer03

Yeni üye
Kayıtlı üye
4 Kas 2019
11
0
1
34
Bootloader açık mı?

Üstad bilgisizliğimi mazur görün birşey sormak istiyorum. Eşimde yurtdışı redmi note 6 pro vardı ve unclok sanıyordum değilmiş. Bootloader unclock için geliştirici modu ve oem kilit açmayı aktif ettim. Ancak "Mi unlock status" kısmı mobil veriden onay istiyor, yanlız imeilerin günü dolduğu için oradan aktif edemiyorum. Bu durumu aşmak için nasıl bir yol izlemem gerekir, teşekkürler.

arafataras

Yeni üye
Kayıtlı üye
3 Kas 2019
4
0
1
41
Üstad bilgisizliğimi mazur görün birşey sormak istiyorum. Eşimde yurtdışı redmi note 6 pro vardı ve unclok sanıyordum değilmiş. Bootloader unclock için geliştirici modu ve oem kilit açmayı aktif ettim. Ancak "Mi unlock status" kısmı mobil veriden onay istiyor, yanlız imeilerin günü dolduğu için oradan aktif edemiyorum. Bu durumu aşmak için nasıl bir yol izlemem gerekir, teşekkürler.
Wifiye bagla

arafataras

Yeni üye
Kayıtlı üye
3 Kas 2019
4
0
1
41
Arkadaşlar merhaba bende redmi tulip var İmei tamir yaptım l umt olmadan ve iki imeide tamir ettim ve hiç bi sekilde şebeke sorunu yada İmei sorunu yaşamadım.

Aydar

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
28 Tem 2019
4,619
11,813
163
Meksika
t.me
Bir tane internetli sim kartı takıp deneyiniz olacaktir.

zer03

Yeni üye
Kayıtlı üye
4 Kas 2019
11
0
1
34
Cihazınız şebeke veriyor mu?
yok hocam imei'ler uçtuğu için şebeke alamıyorum, şebeke olmadığı için internete de bağlanamıyorum mobilden dolayısıyla. WİFİ üstünden internet sağlasam bile işe yaramıyor, mobil datadan bağlantı istiyor.

Aydar

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
28 Tem 2019
4,619
11,813
163
Meksika
t.me
yok hocam imei'ler uçtuğu için şebeke alamıyorum, şebeke olmadığı için internete de bağlanamıyorum mobilden dolayısıyla. WİFİ üstünden internet sağlasam bile işe yaramıyor, mobil datadan bağlantı istiyor.
O zaman cihazınız sökülerek olacak.
Fakat elinizde UMT Dongle varmı?

izna

Yeni üye
Yasaklı üye
Kayıtlı üye
11 Ocak 2018
4
5
3
34
Teşekkürler.